malastandardduza
Start
Uwaga - wolna oferta stażu PDF Drukuj Email

plakat staz netLokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa informuje o naborze na wolną ofertę stażu na stanowisko TECHNIK PRAC BIUROWYCH. Staż przeznaczony jest dla osób w wieku 18-29 lat, zarejestrowanych w PUP jako bezrobotne (należące do II profilu pomocy). Wymagania: wykształcenie minimum średnie. Oferta jest dostępna w Powiatowym Urzędzie Pracy u pośredników pracy. Zapraszamy!

 
Walne Zebranie Członków przyjęło zmiany w Statucie LGD PDF Drukuj Email

W dniu 09.10.2017r. odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, na którym przyjęto proponowane zmiany w Statucie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Regulaminie Rady LGD.

alt alt alt


 
Posiedzenie Rady LGD PDF Drukuj Email

W dniu 05 października 2017r. na posiedzeniu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa przedstawiono zmiany w regulaminie Rady LGD. Odbyło się również szkolenie dla członków Rady z zasad udzielania wsparcia i procesu oceny dotyczące przedsięwzięcia 2.2.1 Działania informacyjno-promocyjne dotyczące obszaru LSR.

radalgd3 radalgd44 radalgd111

 
Nabór fiszek na operacje grantowe PDF Drukuj Email

W związku z trwającymi przygotowaniami do ogłoszenia naboru na przedsięwzięcie 3.2.1 €žInicjatywy w zakresie aktywizacji i integracji mieszkańców obszaru LSR€ w trybie małych grantów zwracamy się do wnioskodawców (JST, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, parafie, osoby fizyczne) o wypełnienie i złożenie fiszek grantowych na zaplanowane działania. LGD Pałuki - Wspólna Sprawa w swoim budżecie ma zarezerwowane środki w wysokości 500.000 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100) na projekty grantowe w ramach PROW 2014-2020. Środki te mogą być wykorzystane przez wnioskodawców z terenu Powiatu Żnińskiego w trybie konkursowym małych grantów w wysokości od 5 tys. zł do 50 tys. zł. Forma wsparcia -€“ refundacja. Przedsięwzięcie inicjatywy w zakresie aktywizacji i integracji mieszkańców obszaru LSR€. Fiszki posłużą do przygotowania projektu grantowego, który Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa będzie składała do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Termin składania fiszek - do 20 października 2017r. do godziny 9.00. Fiszki można składać mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w Biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki -“ Wspólna Sprawa, 88-400 Żnin, Plac Działowy 6. Wzór fiszki do pobrania znajduje się na stronie internetowej www.lgd-paluki.pl

Wzór fiszki do pobrania

 
24 h Bieg charytatywny Policja i Przyjaciele PDF Drukuj Email

30.09.2017r. o godz. 18 na Rynku w Żninie rozpoczął się Bieg charytatywny Policja i Przyjaciele. Celem biegu była zbiórka pięniędzy na odbudowę domu zniszczonego przez nawałnicę z dnia 11.08.2017 zawodniczki Klubu Sportowego Sokół Gąsawa- Marysi oraz Jej rodziny. Liczne podmioty zaangażowały się w akcję: Komenda Powiatowa Policji w Żninie, Klub Sportowy Sokół Gąsawa, Klub Kolarski Szosa Żnin oraz LGD Pałuki - Wspólna Sprawa a także koła gospodyń wiejskich i liczne firmy z terenu powiatu żnińskiego. Podczas 24 h akcji polegającej na podjęciu aktywności fizycznej tj. biegi, marsze z kjami nordic walking, jazda rowerem, ergowiosła na płycie rynku wspólnie pokonano ponad 1600 km i zebrano ponad 5 tys. zł. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.

MLW 6745net MLW 6731net MLW 6717net

 


Strona 6 z 103
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa