malastandardduza
Start
Przypominamy o szkoleniu PDF Drukuj Email

7 grudnia 2017r. o godz. 16:00 w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa odbędzie się szkolenia dla osób, które są zainteresowane pozyskaniem środków na założenie działalności gospodarczej.

Plakat Szkolenie net

 
Zapraszamy na warsztaty świąteczne! PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza dzieci i opiekunów na bezpłatne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, które odbędą się 12 grudnia 2017r. w godz. 16:00 – 18:00 w siedzibie LGD przy Placu Działowym 6 w Żninie. W programie tworzenie ozdób świątecznych z masy solnej, makaronu, styropianu, papieru i innych materiałów. Wykonane ozdoby dzieci zabierają ze sobą. Zapewniamy materiały i dobrą świąteczną atmosferę. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze LGD przy Placu Działowym 6 w Żninie oraz telefonicznie pod numerem tel. 609-996-155. Zapraszamy!

Warsztaty Świątecznenet

 
Zapraszamy na dyżur doradcy! PDF Drukuj Email

Plakat Dużur net

 
Zawiadomienie o wynikach wyboru i oceny operacji Rady LGD - konkurs nr 4/2017 PDF Drukuj Email
środa, 29 listopada 2017 12:12

W wyniku przeprowadzonej procedury wyboru i oceny operacji złożonych w biurze LGD w odpowiedzi na konkurs nr 4/2017 na działanie w zakresie: Promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, przez Działania informacyjno-promocyjne dotyczące obszaru LSR, Rada LGD Pałuki - Wspólna Sprawa podjęła decyzję o rozdysponowaniu środków z naboru w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

DO POBRANIA:
1. Lista operacji zgodnych z LSR,
2. Lista operacji wybranych,
3. Protokół z posiedzenia Rady LGD dotyczącego oceny i wyboru operacji,
4. Wzór protestu.

 
Bezpieczna młodzież PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania - Pałuki Wspólna Sprawa informuje, że zakończyła się realizacja projektu pt. „Bezpieczna młodzież”, który odbywał się na terenie powiatu żnińskiego w okresie wiosna-jesień 2017r. Projekt był realizowany w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Żninie i dotyczył przeprowadzania szkoleń dla młodzieży, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na temat bezpieczeństwa, profilaktyki uzależnień, dopalaczy, cyberprzemocy. Na potrzeby projektu została zakupiona pomoc dydaktyczna – walizka edukacyjna, tzw. „narkotykowa”, która posiada 24 atrapy najbardziej popularnych środków odurzających. Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Żninie przeszkolili blisko 300 osób. Język i metody pracy były dostosowane do grupy wiekowej i odbiorców. Projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i może być w przyszłości kontynuowany. Zadanie współfinansowane ze środków powiatu żnińskiego w ramach otwartego konkursu ofert.

walizka 5  IMG 20170914 WA0003  walizka 4

 


Strona 7 z 106
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa