malastandardduza
Start
Uwaga konsultacje zmian w LSR PDF Drukuj Email

konsultacje lsr plakatnet

 
Uwaga konsultacje zmian w LSR PDF Drukuj Email

Informujemy, że trwają prace nad aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa oraz lokalnych kryteriów wyboru operacji w ramach przedsięwzięć: 3.2.1 Inicjatywy w zakresie aktywizacji i integracji mieszkańców obszaru LSR oraz 3.1.1 Inicjatywy w zakresie włączenia społecznego na obszarze LSR. Zmiany wynikają z potrzeby poprawy efektywności procesu wdrażania LSR (w kontekście wymogów umowy ramowej). W załączeniu przestawiamy proponowane zmiany w wymienionych wyżej dokumentach. Zmiany zostały zaznaczone kolorem. Konsultacji można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.lgd-paluki.pl Wypełniony formularz należy odesłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 23.03.2018r. Dodatkowo zachęcamy do konsultacji bezpośrednio w Biurze LGD. Spotkanie konsultacyjne odbędzie w dniu 22.03.2018r. o godz. 12:15 w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, w Żninie, przy Placu Działowym 6.

Do pobrania:

1. Lokalna Strategia Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa

2. Lokalne kryteria wyboru projektów w ramach RPO

3. Lokalne kryteria wyboru operacji w ramach PROW

formularz konsultacyjny

 
Zaproszenie na posiedzenie Rady LGD PDF Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2018 14:23

Na podstawie § 6 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, Przewodnicząca Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwołuje posiedzenie Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa na dzień 21.03.2018r. o godz. 15:00 w sprawie dokonania uzupełnień do naboru nr 4/2017 w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020, na wezwanie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 
Projekt Drogowskaz – kierunek na pracę PDF Drukuj Email

Zapraszamy do projektu „Drogowskaz – kierunek na pracę. Wsparcie aktywności zawodowej osób biernych zawodowo zamieszkujących powiat inowrocławski, mogileński i żniński”. Projekt przeznaczony dla osób powyżej 29 roku życia, biernych zawodowo, zamieszkujących powiat żniński, mogileński i inowrocławski. W ramach projektu oferujemy szkolenia zawodowe ze stypendium, wsparcie doradcy zawodowego oraz psychologa, staże zawodowe ze stypendium, zwrot kosztów dojazdu. Rekrutacja dla osób z terenu powiatu żnińskiego w LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6 , 88-400 Żnin, tel. 609-996-155. Biuro projektu: PERSONA Ośrodek Szkoleniowo-Doracdczy, Dubienka 2, 88-100 Inowrocław tel. 52 3576215

 
Zachęcamy do udziału w badaniu ankietowym PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zwraca się z prośbą o zgłaszanie się do wypełniania ankiety dotyczącej wyrażenia opinii na temat życia w swojej gminie. Nasze stowarzyszenie zobowiązane jest do przeprowadzenia ankiet z mieszkańcami z terenów objętych Lokalną Strategią Rozwoju (LSR). Obowiązek ankietyzacji wynika z Podręcznika monitoringu i ewaluacji Lokalnych strategii Rozwoju wydanego przez Ministerstwo Rozwoju Wsi. Zwracamy się zatem z prośbą o zgłaszanie się do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu. Ankieta będzie przeprowadzana raz w roku w danej gminie. Liczymy, że z każdej gminy z terenu powiatu żnińskiego uda nam się zebrać około 50 ankiet. Zależy nam, aby co roku udział w ankietowaniu brały te same osoby, mamy nadzieję że przez udział w ankietowaniu tych samych osób w celu zachowania struktury próby. W związku z powyższym przedstawiamy strukturę respondentów oraz ilość ankiet do zebrania z danej grupy.

Według wieku:

  1. a) Osoby w wieku 15-25 lat ok. ( 20%) – 10 sztuk
  2. b) Osoby w wieku 25-45 lat ok. ( 30%) – 15 sztuk
  3. c) Osoby w wieku 45-65 lat ok. (30%) – 15 sztuk
  4. d) Osoby powyżej 65 roku życia ok. (20%) – 10 sztuk

Według płci: Kobiety: ok. 25 sztuk ankiet; Mężczyźni: ok. 25 sztuk ankiet

Wszystkie zainteresowane osoby chętne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609-996-155. Państwa głos przyczyni się do budowania lepszej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Ankieta

 


Strona 8 z 116
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa