malastandardduza
Start
Mili goście w LGD! PDF Drukuj Email

przedszkolaki206 kwietnia 2018r. odwiedziła nas grupa przedszkolna z Przedszkola Niepublicznego "U Boba" w Żninie, która złożyła zgłoszenie udziału w konkursie na wykonanie piosenki/utworu o charakterze ludowym podczas VI Pałuckiego Festynu Ludowego, który w tym roku odbędzie się 02 czerwca w Gąsawie. Czekamy na kolejne przedszkola. Zapraszamy!

 
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email

wielkanoc strona

 
V edycja Dni Otwartych Funduszy Europoejskich PDF Drukuj Email

flaga UEZapraszamy Beneficjentów LGD do udziału w V edycji akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim i przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się funduszami europejskimi w Polsce. Jest to akcja polegająca na udostępnianiu szerokiemu gronu zainteresowanych projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej. Jej celem jest promocja efektów wykorzystania funduszy europejskich, jak również inspirowanie do sięgania po nie. Dni Otwarte będą się odbywać w dniach 11 - 13 maja 2018 r. na terenie całej Polski. Do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się Beneficjenci projektów dofinansowanych ze środków unijnych. Dla przedsiębiorczych i dynamicznych Beneficjentów będzie to okazja do zaoferowania zniżek, darmowych wejść lub po prostu prezentacji pomysłów zrealizowanych dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Zgłoszenie udziału w akcji możliwe jest poprzez wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza za pośrednictwem strony internetowej akcji: www.dniotwarte.eu

 
Warsztaty wielkanocne w LGD PDF Drukuj Email

W dniach 20-21 marca 2018r. w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa odbyły się WARSZTATY TWORZENIA OZDÓB WIELKANOCNYCH dla dzieci z obszaru LSR. Podczas dwudniowej edycji warsztatów wzięło w nich udział blisko 40 młodych uczestników. Pod okiem instruktora Pani Agnieszki Marek dzieci tworzyły wielkanocne barany, pisanki, koszyczki, kwiaty, a także stroiki z witek brzozowych. Wykonane ozdoby zabrały do swoich domów. Otrzymały również słodkie niespodzianki od organizatora warszatów. Dziękujemy za liczny udział i zapraszamy na warsztaty ludowe, które odbędą się podczas VI Pałuckiego Festynu Ludowego 2.06 b.r. w Gąsawie.

wielkanoc1 wielkanoc2  wielkanoc3

 
Maturzysto spełnij marzenia z LGD PDF Drukuj Email

Z okazji obchodów Jubileuszu 10-lecia LGD Pałuki – Wspólna Sprawa w roku bieżącym, podjęliśmy inicjatywę przeprowadzenia w szkołach średnich zajęć przybliżających tematykę i profil działalności LGD tegorocznym maturzystom. Być może są wśród nich przyszli wnioskodawcy LGD. To także okazja, aby młodzi ludzie dowiedzieli się jakie możliwości płyną z pozyskiwania środków unijnych. Pierwsze zajęcia z maturzystami odbyły się 19.03.2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Żninie, a poprowadziła je dyrektor biura LGD Pani Weronika Pochylska.

lo1 lo2 lo3

 


Strona 9 z 118
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa