malastandardduza
Start
Zapraszamy na dyżur doradcy! PDF Drukuj Email

Plakat Dużur net

 
Zawiadomienie o wynikach wyboru i oceny operacji Rady LGD - konkurs nr 4/2017 PDF Drukuj Email
środa, 29 listopada 2017 12:12

W wyniku przeprowadzonej procedury wyboru i oceny operacji złożonych w biurze LGD w odpowiedzi na konkurs nr 4/2017 na działanie w zakresie: Promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, przez Działania informacyjno-promocyjne dotyczące obszaru LSR, Rada LGD Pałuki - Wspólna Sprawa podjęła decyzję o rozdysponowaniu środków z naboru w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

DO POBRANIA:
1. Lista operacji zgodnych z LSR,
2. Lista operacji wybranych,
3. Protokół z posiedzenia Rady LGD dotyczącego oceny i wyboru operacji,
4. Wzór protestu.

 
Bezpieczna młodzież PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania - Pałuki Wspólna Sprawa informuje, że zakończyła się realizacja projektu pt. „Bezpieczna młodzież”, który odbywał się na terenie powiatu żnińskiego w okresie wiosna-jesień 2017r. Projekt był realizowany w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Żninie i dotyczył przeprowadzania szkoleń dla młodzieży, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców na temat bezpieczeństwa, profilaktyki uzależnień, dopalaczy, cyberprzemocy. Na potrzeby projektu została zakupiona pomoc dydaktyczna – walizka edukacyjna, tzw. „narkotykowa”, która posiada 24 atrapy najbardziej popularnych środków odurzających. Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Żninie przeszkolili blisko 300 osób. Język i metody pracy były dostosowane do grupy wiekowej i odbiorców. Projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i może być w przyszłości kontynuowany. Zadanie współfinansowane ze środków powiatu żnińskiego w ramach otwartego konkursu ofert.

walizka 5  IMG 20170914 WA0003  walizka 4

 
Posiedzenie Rady LGD PDF Drukuj Email
piątek, 17 listopada 2017 08:13

Na podstawie § 6 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, Przewodnicząca Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwołuje posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa na dzień 23.11.2017r. godz. 15:30 w sprawie oceny i wyboru operacji do realizacji w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020. Miejsce posiedzenia: Żnin, biuro LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6.

 
Zapraszamy na szkolenie PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa zaprasza osoby fizyczne z terenu powiatu żnińskiego, zainteresowane pozyskaniem środków na założenie działalności gospodarczej na szkolenie dotyczące przygotowania dokumentacji aplikacyjnej na konkurs z zakresu przedsięwzięcia: 1.1.1 Wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej. Szkolenie odbędzie się w dniu 7 grudnia 2017r. w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Dzialowy 6 w Żninie o godz. 16:00. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 609-996-155. Uczestnicząc w szkoleniu Wnioskodawca na etapie ubiegania się o przyznanie pomocy może uzuskać punkty za kryterium: "Wnioskodawca wziął udział w szkoleniu/doradztwie organizowanym przez LGD w ramach danego naboru wniosków".

plakat szkolenie net zakladanie

 


Strona 10 z 109
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa