malastandardduza
Start
szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz wypełniania wniosków dla działań ? Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ? oraz ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw: PDF Drukuj Email

We wtorek, 18 września 2012r., w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, od godz. 10.00 odbędzie się szkolenie dla potencjalnych beneficjentów ?Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej? oraz z ‚ ?Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw?. Szkolenie będzie mieć charakter warsztatowy. Prowadzący, Pan Tomasz Biały udzieli praktycznych porad: Jak wypełnić wniosek i w jakich zakresach mogą być realizowane operacje, jakie koszty uznawane są za kwalifikowane oraz szerg innych przydatnych przy wypełnianiu wniosku porad. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze LGD przy ul. Gnieźnieńskiej 7 w Żninie lub mailowo na adres lgd ? Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: wtorek, 04 września 2012 14:38
 
Zmiana terminu naboru wniosków PDF Drukuj Email
Informujemy, że nabór wniosków odbędzie się w terminie późniejszym niż planowany 3 - 17 września. ‚ Spowodowane jest to kwestiami organizacyjnymi w Urzędzie Marszałkowskim. O nowym terminie poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.‚
 
Akademia Sołtysów - rekrutacja PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa zaprasza do udziału w projekcie pt. Akademia Sołtysów realizowanym w ramach zadania publicznego: Aktywni świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne. Realizację projektu planujemy rozpocząć od dnia 15.09.2012. ‚ Zajęcia będą realizowane w formie warsztatów i skierowane są do sołtysów i członków rad z terenu gmin: Gąsawa, Rogowo, Barcin, Łabiszyn, Żnin.

Więcej…
 
Poszukaj skarbów w Żninie PDF Drukuj Email
piątek, 03 sierpnia 2012 07:31
Urząd Miejski w Żninie, Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa oraz Radio Żnin FM zapraszają dzieci i młodzież do poszukiwania skarbów.

Jeśli jesteś mieszkańcem naszej Gminy lub przyjechałeś do naszego miasta na wakacje - ruszaj poszukiwać skarbów!! Dla najlepszych poszukiwaczy nagrody!!

Zabawa trwać będzie codziennie od poniedziałku do piątku do końca wakacji.
Szczegóły na antenie Radia Żnin FM, stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żninie oraz Lokalnej Grupy Działania ? Pałuki Wspólna Sprawa.

Zasady konkursu:
Codziennie na antenie Radia Żnin FM będzie zadawane  pytanie na dany dzień. Prezenterzy Radia Żnin FM w miarę upływu porannej audycji będą udzielać wskazówek dotyczących odpowiedzi. Zwycięzcami zostają trzy osoby, które jako pierwsze prześlą do radia SMS z prawidłową odpowiedzią. SMS należy wysłać pod numer 7148 wpisując na początku 96FM następnie odpowiedź na pytanie. Koszt sms-a to 1,23 zł z VAT.

Start zabawy w poniedziałek 6 sierpnia
 
Zapytania ofertowe c.d. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Weronika Nowak   
poniedziałek, 30 lipca 2012 07:00

Poniżej zamieszczamy kolejne zapytania ofertowe

zapytanie catering spotkania

oferta catering spotkania

zapytanie prasa

oferta prasa

wynajem autobusu

oferta wynajem autobusu

zakwaterowanie szkolenie

oferta zakwaterowanie szkolenie

zapytanie bus szkolenie

oferta bus szkolenie

zapytanie prowadzenie strony internetowej

oferta prowadzenie strony internetowej

 


Strona 107 z 122
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa