malastandardduza
Start
Walne Zebranie Członków PDF Drukuj Email
Uprzejmie informujemy, że w możliwie najbliższym czasie odbędzie się WZC. Jego termin uzależniony jest od posiedzenia Rady LGD w sprawie dokonania ponownej oceny wniosków złożonych w ramach działania 413 ponieważ podczas WZC zostanie zmieniony skład Rady i procedura ponownej oceny uległaby przedłużeniu.
 
Szkolenie dla członków Rady PDF Drukuj Email
Informujemy, że planujemy szkoleniedla członków Rady i Zarządu w dniach 19-20.04.2013r. Szkolenie odbędzie się w Tleniu. Zapewniamy autokar ze Żnina, zakwaterowanie i wyżywienie. Wyjazd 19.04. około południa, tego dnia realizujemy 6 godzin szkolenia - podsumowanie wdrażania LSR, ewaluacji, kontroli procedur wyboru operacji, wizyta w gospodarstwach agroturystycznych w Borach. Dnia następnego 4 godziny szkolenia. Chętnych członków Rady prosimy o pilne zgłoszenie swojego udziału.
 
Ponowna ocena operacji PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2013 15:05
Informujemy, że po przeprowadzonej kontroli dot.procedury oceny wniosków w ramach Małych projektów i Odnowy i rozwoju wsi rada będzie musiała dokonać ponownej oceny. Obecnie czekamy na pismo zawierające zalecenia pokontrolne. Następnie Rada zbierze się aby jeszcze raz ocenić projekty. Dopiero po zakończonej procedurze nastąpi weryfikacja formalna i merytoryczna złożonych wniosków.
Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2013 15:14
 
LGD Pałuki-Wspólna Sprawa zaprasza na szkolenie PDF Drukuj Email
Dowiedz się: Jak poprawnie rozliczyć pozyskane dofinansowanie w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2007 - 2013

Zapraszamy BENEFICJENTÓW PROW  ORAZ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MIESZKAŁCÓW do: Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, 5 MARCA 2013r. o godz. 11:00, na bezpłatne szkolenie warsztatowe z ROZLICZANIA PROJEKTÓW W RAMACH DZIAŁANIA ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw? oraz ?Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej?.

Pospiesz się! Ilość miejsc ograniczona!
Prosimy o zgłoszenia osobiście w biurze LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, telefonicznie pod nr tel. 52 30 20 747, lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 28 lutego 2013r.
 
Zapytanie ofertowe na wykonanie filmu PDF Drukuj Email

Ponizej zamieszczamy zapytanie ofertowe na wykonanie filmu promocyjnego o LGD.

zapytanie

wzór oferty

 


Strona 113 z 132
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa