malastandardduza
Start
Realizacja Małych Projektów i Wniosek o płatność PDF Drukuj Email

Poniżej zamieszczamy dokumenty niezbedne do złozenia wniosku o płatnosć dla działania Małe Projekty. Zapraszamy wszystkich beneficjentów do skonsultowania wniosku przed jego złożeniem w Urzędzie Marszałkowskim w biurze LGD. Zapraszamy też do konsultacji jak prawidłowo zreazlizować projekt. 

Konsultacje mozna odbyć w biurze LGD codziennie w godz. 8.00 - 15.00

druki do pobrania (w archiwum zip)

 
Zamiana rozporządzenia dot. Małych projektów PDF Drukuj Email

Informujemy, że w dniu 22 marca br. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 marca 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013.

Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia. W wyniku nowelizacji wprowadzono między innymi wyższy poziom dofinansowania w Małych projektach ? do 80% kosztów kwalifikowanych.

Więcej Informacji:

http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2012/302

Poprawiony: piątek, 30 marca 2012 07:01
 
Dyżur doradcy EFS PDF Drukuj Email

W czwartek 5 kwietnia 2012r. w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie od godz. 12.00 do 13.00 , odbędzie się dyżur doradcy z Regionalnego ośrodka EFS w Bydgoszczy.  Na spotkaniu informacyjnym będzie można dowiedzieć się o wsparciu z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jakie mogą uzyskać obszary wiejskie w naszym województwie oraz możliwości pozyskania środków unijnych na tworzenie i wsparcie istniejących przedszkoli oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Spotkanie przede wszystkim będzie dotyczyło konkursów z Poddziałania 9.1.1 PO KL "Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej? Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W programie m.in. omówienie kryteriów dostępu planowanych konkursów, zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie, najważniejsze kwestie związane z realizacją projektu.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów (przedszkola, gminy, stowarzyszenia, itp.) zainteresowanych możliwością pozyskania środków finansowych na rozwój edukacji przedszkolnej.

Wszystkich chętnych prosimy o telefoniczne zgłoszenia w biurze Lokalnej Grupy działania Pałuki ? Wspólna Sprawa, tel. 52 30 20 747.

 
Zapraszamy na bezpłatne doradztwo! PDF Drukuj Email
Wszystkich projektodawców realizujących projekty z LGD zapraszamy na bazpłatne doradztwo w zakresie realizacji projektów i sporządzania wniosków o płatność. Zapraszamy w godzinach otwarcia biura LGD.
Poprawiony: czwartek, 29 marca 2012 19:09
 
Zapraszamy na II Piknik Ledera! PDF Drukuj Email



Jeszcze kilka dni potrwa zbieranie zgłoszeń  na II Piknik Leader, który w tym roku organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Czarnoziem na Soli odbędzie się w Parku przy Pałacu w Kobylnikach (gmina Kruszwica) 23 czerwca (sobota).

Piknik będzie świetną okazją do spotkania i integracji członków Lokalnych Grup Działania i pracowników Urzędu Marszałkowskiego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z województwa kujawsko-pomorskiego.


Harmonogram imprezy:

11.00 rejestracja uczestników

11.30 uroczyste otwarcie pikniku, powitanie gości

12.00 na rozgrzewkę: Eksperyment Szalonego Naukowca następnie na wesoło: Rwąca Rzeka, Jeździec bez głowy, Pijana gąsienica,

14.00 spotkanie przy grillu (obiad)

15.00 poobiednie zapasy sumo

następnie na poważnie: łuk bloczkowy

16.00 Euro 2012 w Kobylnikach ? turniej piłkarzyków,

następnie aby tradycji stało się zadość: przeciąganie liny

17.00 rozstrzygnięcie konkursu na Mały, wielki projekt?

17.30 wręczenie pucharu dla zwycięzcy pikniku

Poprawiony: piątek, 30 marca 2012 07:02
 


Strona 121 z 126
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.










Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa