malastandardduza
Start
Fundusz JEREMIE dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email

Trwa promocja funduszu Jeremie w Kujawsko-Pomorskiem. W ramach inicjatywy udzielane są‚ kredyty, pożyczki oraz poręczenia dla firm z sektora MŚP. Uzyskane w ten sposób pieniądze mogą być przeznaczone min. na wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych, zakup maszyn, urządzeń itd.

Więcej…
 
Pierwsze spotkanie dot. spółdzielni socjalnych za nami PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2012 11:59

Wczoraj, tj.31 stycznia 2012 roku w auli  Urzędu Miejskiego w Żninie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące promocji realizowanego projektu w ramach podziałania 7.2.2.- ?Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie?.

Spotkanie poprowadził z ramienia gospodarzy Pan Ryszard  Ulatowski ?Naczelnik Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych  Pani Dyrektor Fundacji- Jolanta Woźnica,  mówiła na temat bardzo dobrze  układającej się współpracy z władzami urzędu,  o ich otwarciu na inicjatywy oraz wspieraniu nowatorskich pomysłów. W takim podejściu Urzędu Miejskiego w Żninie, upatruje szanse na sukces- utworzenie spółdzielni, która pozwoli mieszkańcom powiatu żnińskiego poprzez samozatrudnienie, wrócić na rynek pracy.

Więcej…
 
Limity środków w konkursach na 2012 rok PDF Drukuj Email
piątek, 27 stycznia 2012 15:24

Szanowni Państwo, ponizej zamieszczamy proponowane limity srodków na rok 2012 do posczzególnych działań w celu skonsultowania z członkami LGD i Beneficjentami. Prosimy o informacje jesli uważają Państwo, że limity powinny ulec zmianie.‚

limity środków

Ponadto informujemy że w dniu ‚ 22.02.2012 r. odbedą się warszaty dotyczące aktualizacji LSR - prosimy członków Stowarzyszenia oraz Beneficjentów i członków Rady LGD o zgłaszanie uczestnictwa w warsztatach i o aktywną obecnosć. Rozmawiać bedziemy o kryteriach oceny, wskaźnikach oraz limitach srodków i harmonogramie konkursów. Proponujemy by konkursy odbyły się w maju/czerwcu i we wrzesniu. Państwo ustalą dokładne terminy. Warsztaty zakończą się Konferencją i Walnym Zebraniem Członków zatwierdzającym zmiany w dniu 2.03.2012 roku.‚

 
Plany na najbliższy czas PDF Drukuj Email
Informujemy, ze w lutym br. odbędą się warszaty dotyczące aktualizacji LSR. Prosimy o zgłoszenia chetnych do biura LGD. Istotne jest w tej kwestii głos członków LGD i Beneficjentów. Zachecamy do udziału.
 
Aktualizacja LSR LGD Pałuki - Wspólna Sprawa PDF Drukuj Email
piątek, 13 stycznia 2012 11:14
Zapraszamy członków LGD i Beneficjentów do zgłaszania propozycji zmian Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. W lutym planujemy przeprowadzenie warsztatów dotyczących zmian w zakresie kryteriów oceny oraz limitów środków na poszczególne działania.
Prosimy o zgłaszanie propozycji do końca stycznia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w biurze LGD. W roku bieżącym zostaną ogłoszone ostatnie konkursy z zakresu wdrażania LSR i mamy nadzieję, ze Państwa uwagi i współpraca nad aktualizacją dokumentu pozwoli na zrealizowanie celów operacji a wszyscy chętni otrzymają dofinansowanie.
 


Strona 140 z 141
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa