Praca dla opiekunek w ramach projektu oraz nabór uczestników PDF Drukuj Email

Fundacja Ekspert - Kujawy z Inowrocławia w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania Pałuki - WSPÓLNA SPRAWA w Żninie oraz Gminą Łabiszyn - Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łabiszynie zaprasza do udziału w projekcie pn. "Pogodna Jesień Życia w powiecie żnińskim". Projekt skierowany jest do osób niesamodzielnych, nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących powiat żniński, które ze względu na podeszły wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki. Wsparcie kierowane jest w pierwszej kolejności do osób niepełnosprawnych oraz osób z niskim dochodem. W ramach projektu można skorzystać z opieki świadczonej przez opiekunki w dni powszednie oraz w soboty, niedziele, święta i w porze nocnej. Opiekę podstawową nad osobami niesamodzielnymi będą sprawowały opiekunki zatrudnione w ramach projektu posiadające kwalifikacje, osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu panią: Krystyną Leśniewską, tel. 602-790-291, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Centrum Usług Środowiskowych znajduje się w siedzibie LGD w Żninie, ul. Plac Działowy 6 czynne: wtorek 8:00 – 11:00, środa 11:00 – 14:00, czwartek 14:00 – 16:00. Zapraszamy do udziału w projekcie!