Start o LGD Statut
Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące Osi 11 EFS PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza mieszkańców, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń na spotkania informacyjne dotyczące projektów i środków z Osi 11 Europejskiego Funduszu Społecznego na działania z zakresu wspierania włączenia społecznego i aktywizacji mieszkańców. Spotkania odbędą się 26 czerwca 2018 o godz. 10:30 w siedzibie LGD przy Placu Działowym 6 w Żninie oraz 27 czerwca 2018r. o godz. 10:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu Wielkopolskim przy ul. Powstańców Wlkp. 16.

Typy projektów, na które można pozyskać środki:

- kluby młodzieżowe (w tym z programem rówieśniczym obejmujące m.in.: rówieśnicze doradztwo, edukacje, liderowanie, coaching rówieśniczy i inne z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym

- świetlice środowiskowe (w tym z programem socjoterapeutycznym, programem rówieśniczym obejmujące m.in.: rówieśnicze doradztwo, edukację, liderowanie, coaching rówieśniczy)

- aktywizacja społeczno-zawodowa (w tym szkolenia i podnoszące kompetencje i/lub dające nowe umiejętności zawodowe i społeczne)

- lider lub animator aktywności lokalnej oraz obywatelskiej oraz inne rozwiązania w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej.

Wszystkie działania muszą być skierowane do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Plakat spotkania informacyjne EFS