malastandardduza
Start
Musiel/Emce - "Sam to nazwij" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 sierpnia 2018 07:59

6-go lipca w Żnińskim Domu Kultury odbył się premierowy koncert składu Musiel/Emce promujący ich najnowszy album pt. "Sam To Nazwij".
Płyta wydana została dzięki pomocy finansowej Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa.

Za gramofonami dbając o oprawę muzyczną stanął Dj Beczki Reprezentant z Bydgoszczy, który od dłuższego czasu współpracuje koncertowo z Musielem i Emce stając się częścią tego składu. Oprócz głównego koncertu, który zagrali Musiel/Emce na scenie pojawili się także: taneczna ekipa hip-hopowa z Mogilna ROCKIN' STYLE CREW, HUKU oraz Dj WJS (Szczecinek/Poznań), N.P. MC KRET I ŻABA z Mogilna, C- ZET z Poznania, a także HOMIES Reprezentanci Torunia. Całą imprezę poprowadził QSH z Bydgoszczy.

"Sam To Nazwij" to płyta mogileńsko-żnińskiego składu Musiel/Emce dwóch raperów, rymujących na oldschoolowych samplowanych bitach.
Album jest mocno hip-hopowy i z pewnością trafi do słuchaczy, którzy lubią muzykę do której kiwa się głową. Na płycie znajduje się 13 utworów w tym kawałki bonusowe. Zawartość liryczna przedstawia sytuacje z życia, odczucia wyrażając własne zdanie na różne tematy w sposób bardziej lub mniej dosadny. Na płycie usłyszymy zwrotki wielu raperów, o produkcję muzyczną zadbało kilku znakomitych producentów ale to już koniecznie musicie sprawdzić sami – zachęcamy do nabycia płyty bezpośrednio u muzyków.
Tytuł "Sam To Nazwij" okazuje się być tylko podtytułem gdyż zamiar tego był taki aby po przesłuchaniu płyty każdy mógł ją sobie nazwać sam.
Fot. Materiały żródłowe Musiel/Emce.

1 2


3
4 
5 7 8 9
10 11

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa