malastandardduza
Start
Rajd Nordic Walking za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 września 2018 08:43

22.09.2018r. na terenie Gmin Barcin oraz Żnin odbył się Rajd Nordic Walking dla mieszkańców powiatu żnińskiego. To już 4 edycja rajdu organizowanego przez Lokalną Grupę Działania Pałuki – Wspólna Sprawa.
Rajd otworzyła Pani Anita Woźniak – pracownik biura LGD. Po solidnej rozgrzewce z instruktorem nordic walking Panią Agnieszką Mielecką (mistrzyni Świata i Europy w Nordic Walking) na boisku Zespołu Szkół w Barcinie, rozgrzani, zdecydowanym krokiem przy eskorcie policji i ratownika medycznego pani Kasi Daszkowskiej ruszyliśmy w 10km trasę.
W połowie marszu w miejscowości Wójcin zatrzymaliśmy się na przerwę kawową. Po przerwie odbył się szczegółowy instruktarz z prawidłowego chodu z kijkami pod okiem Pani Agnieszki. Ostatni odcinek rajdu pokonaliśmy bardzo szybkim tempem i weszliśmy na teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Magnolia” w Wolicach, gdzie na wszystkich uczestników czekało pałuckie jadło, zapewnione przez Pana Mariusza Słupeckiego. Po zakończeniu rajdu odjechaliśmy do swoich domów autokarem. Uczestnicy rajdu bardzo zadowoleni z pokonanych kilometrów i jak deklarowali: już gotowi żeby wziąć udział w kolejnej edycji.
LGD Pałuki – Wspólna Sprawa serdecznie dziękuje Prezesowi Zarządu Panu Andrzejowi Szczepańskiemu oraz Zarządowi Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Magnolia” w Wolicach za bezpłatne udostępnienie terenu.
Dziękujemy również Dyrektorowi Zespołu Szkół w Barcinie Pani Marzenie Wolskiej za udostępnienie terenu na potrzeby przeprowadzenia rozgrzewki.
Serdeczne podziękowania dla ratownika medycznego Pani Katarzyny Daszkowskiej za zabezpieczenie medyczne wydarzenia oraz panom policjantom z KPP w Żninie oraz Komendy w Barcinie za zapewnienie bezpieczeństwa podczas rajdu.

Organizatorem wydarzenia była Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, przy współfinansowaniu Powiatu Żnińskiego.
Bardzo serdecznie dziękujemy za udział, do zobaczenia za rok na pałuckich ścieżkach nordic walking.

 MLW 9527 MLW 9546

MLW 9604 MLW 9635

 

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa