Start Projekty Nordic Walking
Odznaczenia dla Członków Zarządu i działaczy Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 12:38

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przyznał odznaczenia państwowe dla Członków Zarządu i działaczy Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa.

Krzyże Zasługi, bo takie odznaczenia otrzymali członkowie LGD, to wyróżnienie dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, poprzez ofiarną działalność społeczną, publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

Uhonorowani Członkowie:
Prezes LGD Pałuki Wspólna Sprawa – Pan Ryszard Ulatowski – Złoty Krzyż Zasługi,
Wiceprezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Eliza Reszka – Brązowy Krzyż Zasługi,
Wiceprezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Ilona Przychocka – Brązowy Krzyż Zasługi,
Członek Zarządu LGD – Pan Jacek Superczyński – Brązowy Krzyż Zasługi,
Członek Zarządu LGD – Pan Zenon Mikuła – Brązowy Krzyż Zasługi,
Przewodnicząca Rady LGD – Pani – Alina Borkowska – Brązowy Krzyż Zasługi,
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej LGD – Pani – Ela Horka – Brązowy Krzyż Zasługi.
Wręczenie odznaczeń odbędzie się w Kujawsko – Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy.