malastandardduza
Start
Koncert Poezji Śpiewanej za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 listopada 2018 12:08

W piątek 23 listopada 2018r. w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa odbył się czwarty, a zarazem ostatni już występ w ramach „Cyklu koncertów muzycznych z LGD”.

Tym razem w muzyczną przygodę pośród wzruszających dźwięków zabrały nas Katarzyna Daszkowska, Kalina Kończal oraz Aleksandra Urbańska, prezentując wspaniały recital poezji śpiewanej.

Wszystkich przybyłych gości powitał Pan Ryszard Ulatowski – Prezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa. Całość poprowadziła Pani Katarzyna Daszkowska.
Artystki zachęciły wszystkich przybyłych do wspólnego śpiewania, czemu publiczność ochoczo się oddała. Zgromadzeni na sali słuchacze nie szczędzili głosu i braw dla artystek. Poezja płynęła z serc, a dźwięki muzyki wypełniały mury LGD. Było magicznie i nastrojowo, nie zabrakło humoru i uśmiechu na ustach. Co najważniejsze artystkom udało się zatrzymać wszystkich na chwilę w tym pędzącym na co dzień świecie. Nie zabrakło bisów! Na koniec Pan Ryszard Ulatowski – Prezes LGD zadeklarował, że nie będzie to ostatni taki koncert i zaprosił wszystkich na kolejne wydarzenie „Kolędowanie z LGD”, które odbędzie się już wkrótce.

Podczas koncertu usłyszeć można było:
„Pocztówka z Beskidu”, „We wtorek w schronisku”, „Krajka”, „Opadły mgły”, „Wstaje nowy dzień”, „Pieśń odchodzących”, „Gdzie ta keja”, „Biała sukienka”, „Dym jałowca”, „Zamiast”, „Modlitwa o wschodzie słońca”, „Bieszczady”, „Spijanie piwa”, „Lato z ptakami odchodzi”, „U studni”, „Kiedy góral umiera”, „Kołysanka dla okruszka”.

Organizatorem koncertu była Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, a wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Żnin.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia „Live z koncertu” na Facebook’u LGD.

Do zobaczenia!

MLW 1517 net800 
MLW 1536 net
MLW 1601 net

 

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa