Start Pałucki Festyn Ludowy Honory dla odznaczonych
Honory dla odznaczonych PDF Drukuj Email
czwartek, 29 listopada 2018 09:29

28 listopada 2018r. w Kujawsko – Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, wojewoda Mikołaj Bogdanowicz uhonorował blisko 80 zasłużonych mieszkańców naszego regionu odznaczeniami państwowymi. Wśród uhonorowanych znaleźli się także Członkowie organów Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa.

Krzyże Zasługi, bo takie odznaczenia otrzymali Członkowie LGD, to wyróżnienie dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, poprzez ofiarną działalności społeczną, publiczną, ofiarne niesienie pomocy orz działalności charytatywną.

Uhonorowani Członkowie:
Prezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pan Ryszard Ulatowski – Złoty Krzyż Zasługi,
Wiceprezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Eliza Reszka – Brązowy Krzyż Zasługi,
Wiceprezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Ilona Przychocka – Brązowy Krzyż Zasługi,
Członek Zarządu LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pan Jacek Superczyński – Brązowy Krzyż Zasługi,
Członek Zarządu LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pan Zenon Mikuła – Brązowy Krzyż Zasługi,
Przewodnicząca Rady LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Alina Borkowska – Brązowy Krzyż Zasługi,
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej LGD Pałuki – Wspólna Sprawa – Pani Elżbieta Horka – Brązowy Krzyż Zasługi.

Wyróżnionym uczestnikom było niezwykle miło odebrać odznaczenie z rąk Pana Wojewody Mikołaja Bogdanowicza, który wcześniej sprawował funkcję Prezesa Lokalne Grupy Działania Czarnoziem na Soli w Inowrocławiu. Nie zabrakło rozmów o wspólnej pracy z tamtego okresu.

MG 2492
fot. Wojciech Zdunek