malastandardduza
Start
Szkolenia komputerowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 lutego 2019 09:45

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w dofinansowanych szkoleniach komputerowych.

Szkolenia skierowane są do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego powyżej 25 roku życia, którzy z własnej inicjatywy chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje i kwalifikacje oraz należą do jednej z trzech grup:

  • osób z wykształceniem maksymalnie średnim,
  • osób z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia),
  • osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Zapraszamy zarówno osoby, które korzystają z komputera, jak i osoby, które dopiero chcą się nauczyć obsługi komputera.

W ramach projektu pn. „CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” do końca 2020 roku, realizowane są szkolenia i kursy komputerowe na różnych poziomach zaawansowania – podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym.

W szczególności zapraszamy na szkolenie pn. Programowanie serwisów WWW”, które organizowane jest w terminie od 22 do 24 lutego 2019 oraz od 9 do 10 marca 2019.

Szkolenie trwa 50 godzin dydaktycznych (5 dni) i realizowane jest w formie wyjazdowej w Pałacu Runowo http://www.palacrunowo.pl/. W ramach szkolenia zapewniony jest także nocleg w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie i dojazd na szkolenie dla uczestników projektu. Koszt szkolenia: tylko 200 zł/ osobę za 5 dni szkolenia (wszystkie pozostałe koszty szkolenia zostają pokryte w ramach projektu).

Rekrutacja na szkolenia już trwa. Osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy https://zgloszenie.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl/ dostępny na stronie projektu www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy projektu.

Biuro projektu: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 56 699 54 89

W ramach projektu realizowane są także inne szkolenia i kursy komputerowe m.in. dotyczące obsługi programów biurowych, programowania w języku JAVA, inżynierii projektowania CAD, szkolenia umożliwiające zdobycie certyfikatu ECDL. Część szkoleń jest całkowicie bezpłatna. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu pn. „CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa