malastandardduza
Start Pałucki Festyn Ludowy
Pałucki Festyn Ludowy z LGD
Ogłaszamy konkurs na wykonanie plakatu! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 lutego 2016 14:00

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa ogłasza konkurs na wykonanie plakatu reklamującego IV Pałucki Festyn Ludowy. Konkurs będzie trwał od 1 do 20 marca 2016r. Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Plakat będzie dotyczył IV Pałuckiego Festynu Ludowego, który odbędzie się 25 czerwca 2016r. na żnińskiej starówce. Impreza dotyczy promowania lokalnej twórczości pałuckiej i kultywowania lokalnych tradycji.Ponizej publikujemy regulamin konkursu, w którym zamieszczone będą wszystkie warunki uczestnictwa. Szerszych informacji udzielamy w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem tel. 609‚ 996‚ 155.

regulamin

Stopka A4 UE KSOW LGD PROWpole

 
Formularze zgłoszeniowe dla wystawców i kapel na IV Pałucki Festyn Ludowy PDF Drukuj Email

Stopka A4 UE KSOW LGD PROWpole

Zaproszenie

na IV Pałucki Festyn Ludowy

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa w Żninie zaprasza do zaprezentowania swojego dorobku artystycznego na organizowanym przez nas już po raz czwarty Pałuckim Festynie Ludowym, który odbędzie się 25 czerwca 2016 r. na Placu Wolności w Żninie (88-400). Impreza trwać będzie od godz. 14:00 ? 19:00.

W programie m. in. stoiska rzemieślnicze prezentujące sztukę ludową, kiermasz wyrobów ludowych, pokazy prac na dawnych sprzętach, przegląd kapel i zespołów ludowych oraz konkursy z licznymi nagrodami. Dla zwycięzcy przeglądu kapel i zespołów ludowych organizator przewiduje nagrodę pieniężną.

Więcej…
 
Już wkrótce Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa ogłosi konkurs! PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa już niebawem ogłosi konkurs na wykonanie plakatu reklamującego IV Pałucki Festyn Ludowy. Konkurs będzie trwał od 1 do 20 marca 2016r. Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Plakat będzie dotyczył IV Pałuckiego Festynu Ludowego, który odbędzie się 25 czerwca 2016r. na żnińskiej starówce. Impreza dotyczy promowania lokalnej twórczości pałuckiej i kultywowania lokalnych tradycji. Już wkrótce na naszej stronie internetowej opublikujemy regulamin konkursu, w którym zamieszczone będą wszystkie warunki uczestnictwa. Szerszych informacji udzielamy w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem tel. 609‚ 996‚ 155.

 


Strona 3 z 3
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa