malastandardduza
Start Pałucki Festyn Ludowy
Pałucki Festyn Ludowy z LGD
Konkurs na plakat promujący IV Pałucki Festyn Ludowy rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Z prac jakie wpłynęły do siedziby LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa na plakat promujący wydarzenie, komisja konkursowa wybrała pracę Mateusza Fabijańskiego z Zespołu Szkół nr 1 w Barcinie. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i serdecznie zapraszamy na IV Pałucki Festyn Ludowy po odbiór nagród postaci biletów wstępu do atrakcji turystycznych na terenie Pałuk oraz upominku od LGD Pałuki - Wspólna Sprawa.

Poprawiony: wtorek, 28 czerwca 2016 10:21
 
Zapraszamy grupy przedszkolaków do udziału w konkursie muzycznym! PDF Drukuj Email
wtorek, 23 lutego 2016 15:32

Podczas IV Pałuckiego Festynu Ludowego, który odbędzie się 25 czerwca 2016r. zorganizujemy konkurs muzyczny dla najmłodszych. Celem konkursu jest: zaszczepienie w najmłodszych uczestnikach chęci poznawania piosenek i utworów o tematyce ludowej, poznawanie przez najmłodszych gwary pałuckiej, zaangażowanie najmłodszych pokoleń do poznawania lokalnej tradycji regionu, propagowanie kultury muzycznej, prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym oraz rozbudzenie u dzieci zamiłowania do śpiewu. Do udziału zapraszamy grupy przedszkolaków z placówek z terenu województwa kujawsko ? pomorskiego pod opieką wychowawców. Każda grupa będzie musiała przygotować piosenkę / utwór o charakterze ludowym i przedstawić na scenie podczas festynu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci biletów wstępu do największych atrakcji Pałuk. Wypełnione formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 14 marca 2016r. Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie konkursu. Szerszych informacji udzielamy w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem tel. 609 996‚ 155.

regulamin konkursu muzycznego

formularz zgłoszeniowy

Stopka A4 UE KSOW LGD PROWpole

 
Ogłaszamy konkurs na wykonanie plakatu! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 lutego 2016 14:00

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa ogłasza konkurs na wykonanie plakatu reklamującego IV Pałucki Festyn Ludowy. Konkurs będzie trwał od 1 do 20 marca 2016r. Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Plakat będzie dotyczył IV Pałuckiego Festynu Ludowego, który odbędzie się 25 czerwca 2016r. na żnińskiej starówce. Impreza dotyczy promowania lokalnej twórczości pałuckiej i kultywowania lokalnych tradycji.Ponizej publikujemy regulamin konkursu, w którym zamieszczone będą wszystkie warunki uczestnictwa. Szerszych informacji udzielamy w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem tel. 609‚ 996‚ 155.

regulamin

Stopka A4 UE KSOW LGD PROWpole

 
Formularze zgłoszeniowe dla wystawców i kapel na IV Pałucki Festyn Ludowy PDF Drukuj Email

Stopka A4 UE KSOW LGD PROWpole

Zaproszenie

na IV Pałucki Festyn Ludowy

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa w Żninie zaprasza do zaprezentowania swojego dorobku artystycznego na organizowanym przez nas już po raz czwarty Pałuckim Festynie Ludowym, który odbędzie się 25 czerwca 2016 r. na Placu Wolności w Żninie (88-400). Impreza trwać będzie od godz. 14:00 ? 19:00.

W programie m. in. stoiska rzemieślnicze prezentujące sztukę ludową, kiermasz wyrobów ludowych, pokazy prac na dawnych sprzętach, przegląd kapel i zespołów ludowych oraz konkursy z licznymi nagrodami. Dla zwycięzcy przeglądu kapel i zespołów ludowych organizator przewiduje nagrodę pieniężną.

Więcej…
 
Już wkrótce Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa ogłosi konkurs! PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa już niebawem ogłosi konkurs na wykonanie plakatu reklamującego IV Pałucki Festyn Ludowy. Konkurs będzie trwał od 1 do 20 marca 2016r. Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Plakat będzie dotyczył IV Pałuckiego Festynu Ludowego, który odbędzie się 25 czerwca 2016r. na żnińskiej starówce. Impreza dotyczy promowania lokalnej twórczości pałuckiej i kultywowania lokalnych tradycji. Już wkrótce na naszej stronie internetowej opublikujemy regulamin konkursu, w którym zamieszczone będą wszystkie warunki uczestnictwa. Szerszych informacji udzielamy w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem tel. 609‚ 996‚ 155.

 


Strona 3 z 3
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa