malastandardduza
Start
Komunikat dla wnioskodawców PDF Drukuj Email

W związku z ogłoszonym konkursem w zakresie przedsięwzięcia : Działania informacyjno – promocyjne dotyczące LSR prosimy wnioskodawców o:

- złożenie wniosku w plastikowym skoroszycie z możliwością wpięcia do segregatora,

- ułożenie załączników w kolejności wskazanej z wykazem załączników z formularza wniosku o przyznanie pomocy,

- jednostronny wydruk formularza wniosku,

- niezszywanie dokumentów,

- zalecane jest nieużywanie koszulek foliowych,

- dostarczenie kopii dokumentów w kolorze czarnym,

W celu przyspieszenia procesu składania wniosków, prosimy o wcześniejsze potwierdzanie dokumentów za zgodność z oryginałem w biurze LGD oraz o telefoniczne umawianie się na doradztwo i zgłaszanie gotowości do złożenia wniosku.

Przyjmowanie wniosków trwa od 16.10.2017 – 23.10.2017r. w godzinach 8:00 – 14:00

 
KOMUNIKAT PDF Drukuj Email

Uwaga!
W związku z wejściem w życie z dniem 9 września 2017 r. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 10 sierpnia 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu
przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zostały udostępnione nowe wzory dokumentów, które obowiązują od 16 października 2017 r. Aktualne dokumenty znajdują się w zakładce nabory wniosków oraz na stronie ARiMR tutaj.

Do aktualnie prowadzonego naboru wniosków stosujemy wzory udostępnione wraz z ogłoszeniem o naborze.

 
Szkolenie: metodyka pisania projektów PDF Drukuj Email
Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) we współpracy ze Stowarzyszeniem "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" – zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatne szkolenie doskonalące technikę tworzenia projektów, które odbędzie się 25 października 2017 r, w Nakle nad Notecią.
Celem szkolenia jest przedstawienie krok, po kroku logiki projektowej w połączeniu z prawidłowym wypełnianiem oferty zadania publicznego.
Szkolenie, jest realizowane w ramach zadania Trener NGO - zintegrowane działania szkoleniowo-doradcze na rzecz rozwoju potencjału organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim, które obejmuje cykl szkoleń i konsultacji dla środowiska 3 sektora z terenu naszego województwa, uzupełniany poradnictwem indywidualnym i grupowym zaplanowanym na 2017 rok. Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a udział w nim jest bezpłatny.
Miejsce: Nakło nad Notecią 89-100; ul. Powstańców Wielkopolskich 6; siedziba Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Termin: 25.10.2017r; godz.: 16.00 do 19.00.
 
Uwaga - wolna oferta stażu PDF Drukuj Email

plakat staz netLokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa informuje o naborze na wolną ofertę stażu na stanowisko TECHNIK PRAC BIUROWYCH. Staż przeznaczony jest dla osób w wieku 18-29 lat, zarejestrowanych w PUP jako bezrobotne (należące do II profilu pomocy). Wymagania: wykształcenie minimum średnie. Oferta jest dostępna w Powiatowym Urzędzie Pracy u pośredników pracy. Zapraszamy!

 
Walne Zebranie Członków przyjęło zmiany w Statucie LGD PDF Drukuj Email

W dniu 09.10.2017r. odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, na którym przyjęto proponowane zmiany w Statucie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Regulaminie Rady LGD.

alt alt alt


 


Strona 9 z 106
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa