malastandardduza
Start
Ponowna ocena operacji PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2013 15:05
Informujemy, że po przeprowadzonej kontroli dot.procedury oceny wniosków w ramach Małych projektów i Odnowy i rozwoju wsi rada będzie musiała dokonać ponownej oceny. Obecnie czekamy na pismo zawierające zalecenia pokontrolne. Następnie Rada zbierze się aby jeszcze raz ocenić projekty. Dopiero po zakończonej procedurze nastąpi weryfikacja formalna i merytoryczna złożonych wniosków.
Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2013 15:14
 
LGD Pałuki-Wspólna Sprawa zaprasza na szkolenie PDF Drukuj Email
Dowiedz się: Jak poprawnie rozliczyć pozyskane dofinansowanie w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2007 - 2013

Zapraszamy BENEFICJENTÓW PROW  ORAZ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MIESZKAŁCÓW do: Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, 5 MARCA 2013r. o godz. 11:00, na bezpłatne szkolenie warsztatowe z ROZLICZANIA PROJEKTÓW W RAMACH DZIAŁANIA ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw? oraz ?Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej?.

Pospiesz się! Ilość miejsc ograniczona!
Prosimy o zgłoszenia osobiście w biurze LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, telefonicznie pod nr tel. 52 30 20 747, lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 28 lutego 2013r.
 
Zapytanie ofertowe na wykonanie filmu PDF Drukuj Email

Ponizej zamieszczamy zapytanie ofertowe na wykonanie filmu promocyjnego o LGD.

zapytanie

wzór oferty

 
Zmiana rozporządzenia dot. Małych projektów PDF Drukuj Email

30 stycznia 2013 roku, weszły w życie nowe przepisy, które stanowią, że dotacje w ramach "małych projektów" przyznaje się i wypłaca do wysokości limitu - 200 tys. złotych na jednego beneficjenta. Przy czym wysokość pomocy przyznanej na realizację jednego "małego projektu" nie może być wyższa niż 50 tys. złotych.

16 stycznia 2013 r. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi "w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013".

W myśl rozporządzenia‚ pomoc w ramach‚ "małych"‚ projektów przyznaje się i wypłaca do wysokości limitu, który wynosi 200 tys. złotych na jednego beneficjenta. Jednocześnie wysokość pomocy przyznanej na realizację jednego "małego projektu" nie może być wyższa niż 50 tys. złotych.

Poprawiony: poniedziałek, 11 lutego 2013 12:23
 
Projekt współpracy PDF Drukuj Email
Lokalna Grupa Działania ?Pałuki Wspólna Sprawa we współpracy z LGD ?Nasza Krajna?, LGD ?Bory Tucholskie? oraz z LGD ?Partnerstwo dla Krajny i Pałuk? przystępuje do realizacji projektu współpracy, polegającego na wykonaniu 5 tras do nordic walkingu. Chęć uczestnictwa w projekcie wyraziły 4 gminy: gmina Żnin, Rogowo, Gąsawa i Łabiszyn. Projekt jest etapie tworzenia wniosku o dofinansowanie a o dalszych postępach będziemy informować na bieżąco. Wszelkie informacje można uzyskać w biurze LGD w Żninie, przy ul. Gnieźnieńskiej 7 lub pod nr tel. (52) 30 20 747.
 


Strona 116 z 134
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa