malastandardduza
Start
Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 listopada 2018 11:20

Lokalny Punkt Informacyjny w Inowrocławiu serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne "Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi", dotyczące możliwości dofinansowania szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe, językowe oraz zawodowe mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w ramach funduszy unijnych

Spotkanie odbędzie się w Inowrocławiu – 22 listopada 2018 r., w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu, ul. Aleja Niepodległości 4; II piętro sala nr 227 w godz. 10.00-15.00.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane będą poprzez formularz internetowy dostępny na stronie: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje w ogłoszeniu o spotkaniu oraz telefonicznie pod numerami: (56) 62 15 904,  797 304 125.

Spotkanie kierowane jest dla:
- Pełnoletnich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Plakat lpi

 
Przedsiębiorczość na start PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 listopada 2018 08:52

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorczość na start” prowadzone w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Celem spotkania jest omówienie wsparcia ze środków unijnych dla przedsiębiorców oraz dla osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą.
Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2018r. (wtorek) w godz. 10.00 – 14.00 w Lokalnym Punkcie Informacyjnym FE, ul. Al. Niepodległości 4 (budynek Ośrodka Sportu i Rekreacji), sala 227, piętro 2.
Spotkanie skierowane jest do:
- Przedsiębiorców
- Osób chcących założyć własną firmę

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz internetowy dostępny na: www.mojregion.eu oraz telefonicznie pod nr telefonu (56) 62 15 904, 797 304 125

Zapraszamy.

 Plakat

 
Zaproszenie na posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 05 listopada 2018 08:35

Szanowni Państwo,

Na podstawie §6 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa,  Przewodnicząca Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwołuje posiedzenie Rady Lokalnej  Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa na dzień 13.11.2018 godz. 16.00. w sprawie oceny i wyboru operacji do realizacji w ramach poddziałania  19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w zakresie 2.1.1 Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze.

Miejsce posiedzenia: Żnin, biuro LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Powitanie zebranych przez Przewodniczącą Rady
2. Przyjęcie porządku obrad
3. Stwierdzenie quorum na podstawie listy obecności
4. Wybór protokolanta zebrania i Komisji skrutacyjnej
5. Ocena wniosków złożonych w naborze wniosków w ramach 2.1.1 Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze
6. Podjęcie uchwał o zgodności/niezgodności z LSR
7.Zatwierdzenie listy operacji zgodnych z LSR, podjęcie uchwały
8. Podjęcie uchwał o wyborze operacji dla operacji nie przekraczających minimum punktowego zawierające informacje o niewybraniu
9. Podjęcie uchwały o przyjęciu listy operacji wybranych do realizacji.
10. Podjęcie poszczególnych uchwał o wyborze operacji do realizacji.
11. Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego zebrania i informacja o stanie realizacji LSR.
12. Dyskusja.
13. Wolne głosy i wnioski.

 
Cykl koncertów muzycznych z LGD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 października 2018 13:08

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w ramach „Cyklu koncertów muzycznych z LGD”.

Koncert duetu smyczkowego Queens of Violin odbędzie się 10 listopada 2018r. (sobota) o godz. 16.00 w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa.

Queens of Violin tworzą Pani Anita Tubaja – Sobków oraz Pani Karolina Wróbel - Krysztoforska. Są to absolwentki Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Na stałe współpracują z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej, grając na skrzypcach klasycznych.
Zainspirowane twórczością Vanessy Mae, założyły w 2007 roku duet Queens of Violin. Od tego czasu gra na skrzypcach elektrycznych stała się ich pasją.
Dzięki możliwościom wykorzystania zarówno instrumentów elektrycznych, jak i klasycznych dysponują niezwykle bogatym repertuarem muzycznym.
Na swoim koncie mają ponad 400 koncertów w Polsce jak i zagranicą. Dysponują dużym doświadczeniem, które w połączeniu z profesjonalizmem, gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, a bilety dostępne są w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Żnin.

Serdecznie zapraszamy.

Plakat net800px

 
Za nami koncert fortepianowy Damiana Leśniewskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 października 2018 22:44

W miniony piątek tj. 26 października 2018r. w ramach „Cyklu koncertów muzycznych z LGD” odbył się koncert fortepianowy w wykonaniu niezwykle uzdolnionego 10-latka ze Żnina – Damiana Leśniewskiego. Sala Żnińskiego Domu Kultury mieszcząca ponad 300 osób pękała w szwach.

Wszystkich przybyłych gości na spektakl młodego artysty przywitał Prezes Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa Pan Ryszard Ulatowski, całość wydarzenia poprowadził dumny tata Damiana, Pan Tomasz Leśniewski.

Zgromadzeni słuchacze byli pod ogromnym wrażeniem talentu i kunsztu gry młodego wykonawcy, wsłuchani w wykonywane utwory nie skąpili artyście gromkich braw.

Organizatorem koncertu Damiana Leśniewskiego była Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Żnin.

Damianowi gratulujemy ogromnego talentu, dziękujemy za wspaniały koncert i z napięciem będziemy oczekiwać jego kolejnego występu.

Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć (więcej zdjęć na Facebook LGD) i na kolejny koncert - występ Duetu Smyczkowego Queens of Violin, który odbędzie się 10 listopada 2018r. (sobota) w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa (szczegóły niebawem).

5 net

Więcej…
 


Strona 8 z 132
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa