malastandardduza
Start
LGD Pałuki -Wspólna Sprawa pozyskała kolejne środki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Petrykowska   
poniedziałek, 07 maja 2012 13:37

Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa pozyskała środki w wysokości 13728,34zł na zrealizowanie projektu pt. ?Akademia sołtysów? w ramach priorytetu 1: Aktywni, świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne, ogłoszonego przez Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Uplasowaliśmy się na 40 pozycji wśród ponad 4000 ofert z ilością 203 punktów. W ramach projektu będziemy organizować zajęcia dla 50 sołtysów z terenu gmin Żnin, Barcin, Łabiszyn, Rogowo i Gąsawa mające na celu przygotowanie ich do fachowego pełnienia funkcji sołtysów poprzez m.in. uczestnictwo w warsztatach organizowania społeczności lokalnej oraz pokazanie możliwości pozyskiwania środków na działalność społeczną. Informacje o rekrutacji do projektu będziemy przekazywać wkrótce.

Wszelkich‚ informacji udziela Dyrektor biura LGD Weronika Pochylska, telefonicznie pod numerem 609‚ 996 155 lub w biurze LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa, ul. Gnieźnieńska 7, 88 ? 400 Żnin, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 52 30 20‚ 747.

Poprawiony: wtorek, 08 maja 2012 10:15
 
LGD Pałuki - Wspólna Sprawa na targach "Lato na wsi" w Minikowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Petrykowska   
poniedziałek, 07 maja 2012 12:33

W niedzielę 13 maja 2012r., Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa zaprasza na stoisko promocyjne podczas targów turystyczno-ogrodniczych "Lato na wsi" w Minikowie. Będzie można nas znaleźć przy stoisku Żnińskiego Starostwa Powiatowego. Zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z doradztwa dotyczącego możliwości pozyskania refundacji w ramach działań Osi 4 Leader Pogramu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. W ramach promocji produktów lokalnych będą nam towarzyszyły Panie z Kółka Hafciarskiego w Rogowie, prezentując wyroby związane z tradycyjnym haftem Pałuckim. Szczegółowy program zamieszczamy poniżej. Ponadto zapraszamy na stronę internetową Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie www.kpodr.pl, na której można zapoznać się z wystawcami i atrakcjami tegorocznych targów.

Poprawiony: wtorek, 08 maja 2012 10:16
Więcej…
 
Zapraszamy na II Piknik Ledera! PDF Drukuj Email
Jeszcze kilka dni potrwa zbieranie zgłoszeń ‚ na II Piknik Leader, który w tym roku organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Czarnoziem na Soli odbędzie się w Parku przy Pałacu w Kobylnikach (gmina Kruszwica) 23 czerwca (sobota).
Piknik będzie świetną okazją do spotkania i integracji członków Lokalnych Grup Działania i pracowników Urzędu Marszałkowskiego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze LGD.

 
Zapraszamy na bezpłatne doradztwo! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Weronika Nowak   

Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa informuje, że prowadzi bezpłatne doradztwo w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2007 ? 2013, zasad realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych. Z doradztwa skorzystać mogą przedstawiciele organizacji pozarządowych, fundacji, kościołów, samorządów lokalnych, radnych, sołtysów oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Więcej…
 
Dyżur doradcy z EFS PDF Drukuj Email
Informujemy, ze 14 maja o godz. 13.00 w LGD odbędzie się dyżur doradcy z Regionalnego Ośrodka EFS w Bydgoszczy podczas którego bedzie można skonsultować możliwości pozyskiwania dotacji dla osób fizycznych, JST i organizacji pozarządowych.
 


Strona 120 z 129
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa