malastandardduza
Start
15-lecie utworzenia Gąsawskiej Orkiestry Dętej Pałuki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 stycznia 2019 10:28

Wójt Gminy Gąsawa Pan Błażej Łabędzki, Prezes Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa Pan Ryszard Ulatowski oraz Prezes Stowarzyszenia Gąsawska Orkiestra Dęta Pałuki zapraszają na koncert z okazji "15-lecia utworzenia Gąsawskiej Orkiestry Dętej Pałuki".

"To już 15 lat jak wspólnie gramy. Przez naszą orkiestrę przewinęło się sporo muzyków. Mamy nadzieję, że z wszystkimi, którzy z nami kiedyś grali, będziemy świętować NASZ WSPÓLNY SUKCES!
Sympatyków naszej orkiestry i koneserów muzyki na żywo zapraszamy bardzo serdecznie na koncert, bo nie będziemy występować sami... Będzie to niezwykłe wydarzenie i ogromny zaszczyt występować wspólnie z dwoma chórami.
Co jubileusz piszemy, że takiego koncertu jeszcze nie było i tym razem nie jest inaczej!" - możemy przeczytać na Facebook'u Gąsawskiej Orkiestry Dętej Pałuki.

Podczas koncertu wystąpią:
- Gąsawska Orkiestra Dęta Pałuki,
- Chór Harmonia,
- Chór Hermantus,
- Kwintet Dęty.

Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia 2019r. godz. 16.00 Hala Sportowa, ul. Leszka Białego 6, 88-410 Gąsawa.

Serdecznie zapraszamy

Plakat net800px

 
Szkolenie dotyczące wdrażania projektów w ramach EFS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 stycznia 2019 08:59

Dnia 17 stycznia 2019r. w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa odbyło się szkolenie dotyczące wdrażania projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia w formie warsztatów skierowane były do wnioskodawców z terenu powiatu żnińskiego, realizujących lub zamierzających realizować projekty współfinansowane ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2014-2020.
Celem spotkania było podniesienie wiedzy nt. prawidłowej realizacji projektu, w tym zarządzania projektem, zasad monitorowania i ewaluacji oraz przygotowania dokumentów do kontroli.

Szkolenie poprowadził Pan Grzegorz Grześkiewicz - Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

1
2
3

 
WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 stycznia 2019 12:52

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa serdecznie zaprasza na koncert pt. "WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK" z okazji zakończenia okresu świątecznego.

W niezwykle kolędniczą, muzyczną podróż zabiorą Państwa, Katarzyna Daszkowska, Kalina Kończal oraz Aleksandra Urbańska. Koncert odbędzie się 1 lutego 2019r. (piątek) o godz. 18.00 w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a bilety dostępne są w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy

Plakat kolędowanie z LGD2 net800px

 
Szkolenie EFS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 stycznia 2019 12:09

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące wdrażania projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie odbędzie się 17 stycznia 2019r. (czwartek) w godz. 9.00 - 13.00 w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin.
Całość poprowadzi Pan Grzegorz Grześkiewicz Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Zapraszamy

Szkolenie EFS 17.01.2019 net800ppxx

 
Zakończyliśmy kolejne szkolenie z EFS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 08 stycznia 2019 13:32

W dniu 8 stycznia 2019r. w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa odbyło się bezpłatne szkolenie dla wnioskodawców z powiatu żnińskiego zainteresowanych złożeniem wniosku o powierzenie grantu w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa na lata 2014-2020.

Szkolenie przeprowadziła Dyrektor Biura LGD Pani Weronika Pochylska. Prowadząca w czytelny sposób przedstawiła wszystkim zainteresowanym główne zagadnienia związane z typem projektu: Działania wspierające rozwiązania w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej z wykorzystaniem m.in. lidera lub animatora aktywności lokalnej oraz obywatelskiej oraz innych rozwiązań w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej.
Uczestnicy poznali zasady udzielania wsparcia, omówiono przykładowy wniosek o dofinansowanie, kartę weryfikacji, lokalne kryteria wyboru operacji, a także poznali wiele innych niezbędnych informacji dotyczących realizacji projektu.

Przypominamy, że o grant mogą się ubiegać podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów).
Całkowita kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów objętych grantem w ogłoszonym naborze wynosi 1.300.000 zł

1
4

 


Strona 2 z 133
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa