Już niebawem ukaże się projekt muzyczny Macieja Mellera pt. „Zenith” – płyta dofinansowana zostanie ze środków Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa.

O artyście:
Maciej Meller  1991 do 2014 roku współtworzył zespół QUIDAM, z którym nagrał 6 płyt studyjnych i 4 koncertowe. Zespół ten zyskał renomę jednego z najważniejszych przedstawicieli nurtu rocka progresywnego, grając koncerty nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy Brazylii. W latach 1998 – 2005 współpracował z Colinem Bassem z zespołu CAMEL, z którym zarejestrował 2 płyty studyjne i 2 koncertowe, a także zagrał trasy koncertowe promujące te wydawnictwa. Po zakończeniu działalności QUIDAM powołał projekt MELLER/GOŁYŹNIAK/DUDA, który wydał 2 świetnie przyjęte płyty. Od 2017 roku był gitarzystą koncertowym zespołu RIVERSIDE, z którym w 2018 roku zarejestrował partie solowe na płytę „Wasteland”, która uzyskała status złotej.

Już od dłuższego czasu, LGD stara się docierać do ludzi niezwykle utalentowanych i wychodzić naprzeciw rozwijaniu ich wielkich pasji. Tym razem Zarząd LGD podjął decyzję o dofinansowaniu niezwykłego projektu muzycznego Macieja Mellera.

Szczegóły niebawem, tymczasem serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pierwszego utworu z nadchodzącej wielkimi krokami płyty.