W dniach od 1 czerwca do 31 lipca 2020r. na antenie Radia Żnin FM był prowadzony konkurs pt. „Domowa Lista Przebojów” skierowany do mieszkańców powiatu żnińskiego. Organizatorem konkursu była Lokalna Grupa Działania Pałuki Wspólna Sprawa. Celem przedsięwzięcia był aktywny udział słuchaczy w tworzeniu audycji oraz rozwijanie umiejętności muzycznych uczestników.

Domowa Lista Przebojów była odpowiedzią na trwającą w naszym kraju pandemię koronawirusa. Podczas kwarantanny wielu mieszkańców naszego regionu, za pomocą mediów społecznościowych, prezentowało swój talent muzyczny. Był to niezwykle płodny artystycznie czas, co można było usłyszeć na antenie lokalnej stacji radiowej. Do konkursu zakwalifikowano 22 utwory. Wszystkie nagrania można odsłuchać na profilu Facebook Radio Żnin 96FM oraz specjalnie do tego stworzonym profilu FB – Domowa Lista Przebojów.

Na konkurs złożyło się 8 notowań. Głosy można było oddawać za pomocą portali społecznościowych oraz wiadomości SMS. Ostateczny werdykt należał jednak do jury, w skład którego weszli:

– Pan Jacek Superczyński – muzyk, członek Zarządu LGD – Pałuki Wspólna Sprawa (kliknij aby otworzyć werdykt);
– Pani Anna Hnatowicz – wokalistka, uczestniczka programów „Mam Talent” oraz „X – Factor” (kliknij aby otworzyć werdykt);
– Pan Tadeusz Seibert – wokalista, finalista X edycji programu The Voice od Poland (kliknij aby otworzyć werdykt);
– Pani Katarzyna Daszkowska -prezenterka Radia Żnin FM (kliknij aby otworzyć werdykt).

Finałowe notowanie Domowej Listy Przebojów przedstawia się następująco:

  1. Agnieszka Walczak
  2. Aleksandra Erdman
  3. Michalina Pryka
  4. Oliwia Kocińska
  5. Urszula Naliwajska
  6. Maja Michalska
  7. Hanna Piasecka
  8. Oskar Falkowski
  9. Zuzanna Kwaśniewska
  10. Weronika Gaczkowska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i spełniania muzycznych marzeń!

 

Już niebawem zorganizowane zostanie spotkanie związane z wręczeniem nagród dla laureatów konkursu, o czym będziemy informować na bieżąco.