W czwartek  30 lipca 2020r. w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa rozdane zostały nagrody dla uczestników konkursu „A to własnie Pałuki – Pałucki Omnibus”.

Konkurs prowadzony był na antenie Radio Żnin 96FM w okresie od 4 do 29 maja 2020r. i dotyczył wiedzy o regionie Pałuk w zakresie lokalnej historii, geografii, legend oraz ciekawostek.

Krótko przypomnijmy, że aby wziąć udział w konkursie należało wysłać SMS pod wskazany nr telefonu następnie uczestnik otrzymywał 3 pytania, na które należało udzielić odpowiedzi. 10 osób, które jako pierwsze nadesłały poprawne odpowiedzi były punktowane od 1 do 10. W każdy piątek Radio Żnin FM o godzinie 13.00 kontaktowało się uczestnikami o najwyższej liczbie punktów i podczas połączenia na żywo przeprowadzany był finał.

Konkurs pt. A to właśnie Pałuki był odpowiedzią na trwającą w naszym kraju pandemię koronawirusa i miał zachęcić mieszkańców do czynnego udziału.

Podczas spotkania z laureatami wydarzenia, nagrody wręczyli: Pan Ryszard Ulatowski – Prezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa oraz Pani Eliza Reszka – Wiceprezes LGD Pałuki – Wspólna Sprawa.

Zwycięzcy I edycji:

  1. Monika Janus – nagroda finansowa 300 zł
  2. Wojciech Wach – nagroda finansowa 200 zł

Zwycięzcy II edycji:

  1. Patrycja Kuczma – nagroda finansowa 300 zł
  2. Justyna Hałajczak – nagroda finansowa 200 zł

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a my widzimy się przy okazji kolejnego konkursu!