Czy w Waszym domu stoi już choinka? Jeśli nawet jeszcze nie stoi, to dzisiaj, jutro czy jak jest to w zwyczaju w Wigilię, ustrojona choinka zagości w naszych domach. Oczywiste jest, że te święta będą inne niż te w poprzednich latach. Inna też będzie nasza choinka, bo wokół niej zasiądzie zdecydowanie mniej gości. Również w święta o wiele mniej będzie okazji do odwiedzin naszych najbliższych. Ale jest na to sposób. Tak jak dzielimy się opłatkiem w te święta podzielmy się widokiem waszej domowej choinki. Tak wygląda nasza choinka, która stoi w LGD.

Czekamy na zdjęcia choinek.

Zapraszamy do konkursu „Nasz Choinka Domowa”:

  1. Do konkursu mogą zostać zgłoszone przez jedną osobę max. 3 prace fotograficzne.
  2. Zdjęcia należy przesłać w plikach JPG, nazwa pliku powinna zawierać: nazwisko i imię autora.
  3. Zdjęcia na Messengera LGD lub na maila lgd@lgd-paluki.pl należy przesłać najpóźniej do 27 grudnia 2020 roku do godziny 12.00.
  4. Wszystkie przesłane zdjęcia zostaną ponumerowane w kolejności zgłoszeń i zamieszczone na stronie www.lgd-paluki.pl oraz stronie Lokalnej Grupy Działania Pałuki Wspólna – Sprawa na Facebooku w dniu 28 grudnia 2020 roku o godzinie 15.00.
  5. Głosowanie odbędzie się w dniach 28 – 29 grudnia 2020 r.
  6. Uczestnicy będą mogli oddawać głosy wysyłając na numer telefonu 609 996 155 sms z numerem zdjęcia lub poprzez polubienie zamieszczonego zdjęcia na stronie LGD na Facebooku.
  7. Dziesięć zdjęć, które otrzymają najwięcej sms-ów oraz polubień na FB zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.
  8. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 30 grudnia 2020 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz stronie na FB Organizatora.
  9. Tutaj jest dostępny szczegółowy regulamin konkursu -> REGULAMIN

NAGRODY:

Osoby, które zajmą miejsca w pierwszej dziesiątce otrzymają kalendarz ścienny na rok 2021 autorstwa Mateusz Lewandowski Fotografia. Osoby, które zajmą miejsce od 3 do 1 otrzymają dodatkowo karty podarunkowe.