Dziś odbył się rajd Nordic Walking z LGD Pałuki – Wspólna Sprawa. Wydarzenie trafiło do naszego corocznego kalendarza imprez już dobrych kilka lat temu.
Podążając ścieżką widzieliśmy sporo uśmiechu i mega pozytywnej energii. Każdy z uczestników włożył 100, a nawet 200% serca stawiając kolejne kroki.
Mimo średniej na pozór pogody, idąc przez malownicze tereny Gminy Gąsawa nie dało się nie zauważyć oznaków jesieni, a ta jest po prostu piękna! Malownicze pola, tajemniczy las i Wy!
Tegoroczna trasa rozpoczęła się w Komratowie i wiodła odpowiednio przez Oćwiekę, Dolinę Rzeki Gąsawki kończąc w Chomiąży Szlacheckiej, gdzie na uczestników czekał ciepły poczęstunek oraz Pan Jacek Superczyński członek Zarządu LGD, który uroczyście podsumował rajd.
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Mieleckiej za prowadzenie, instruktaż i pasję, którą po prostu czuć! Dziękujemy Pani Katarzynie Daszkowskiej za opiekę medyczną, dziękujemy Panu Mariuszowi Słupeckiemu z załogą za przepyszne jedzenie i napoje, dziękujemy Panu Andrzejowi Nowakowi za transport, wreszcie dziękujemy wszystkim uczestnikom – bez Was nie byłoby tego rajdu!
Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Żnińskiego
Zapraszamy do galerii zdjęć, więcej na Facebook LGD, a my widzimy się za rok!
Do zobaczenia