10 września 2022r. odbyła się kolejna edycja radju Nordic Walking z LGD – Pałuki – Wspólna Sprawa. Wydarzenie wpisało się już kilka dobrych lat temu do naszego corocznego kalendarza imprez i zostało z nami po dziś dzień. Rajd rozpoczęła Pani Ilona Przychocka – Wiceprezes Zarządu LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, gorąco witając wszystkich uczestników. Rozdane zostały również gadżety promocyjne dla każdego uczestnika.

Tym razem rajd pieszy odbył się na terenie Gminy Łabiszyn, a nie był to łatwy rajd. Uczestnicy podążali 10km ścieżką w dość ciężkich warunkach pogodowych. Mimo deszczu i pochmurnej aury na twarzach widzieliśmy spoko uśmiechu i mega pozytywnej energii. Każdy z uczestników włożył 100, a nawet 200@ serduszka, stawiając kolejne kroki.

Mimo bardzo średniej pogody, krocząc przez malownicze tereny Gminy Łabiszyn, nie dało się nie zauważyć pierwszych oznaków jesieni.

Tegoroczna trasa rozpoczęła się na „Szerokiej drodze” w Łabiszynie i wiodła przez malowniczy, a zarazem tajemniczy las w kierunku wsi Ostatkowo, następnie Klotyldowo, aż do Smerzyna, gdzie na wszystkich uczestników czekały gorące napoje oraz ciepły poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Mieleckiej za prowadzenie, instruktaż i pasję, którą po prostu czuć, i którą tak chętnie zaszczepia wśród uczestników. Dziękujemy Pani Katarzynie Daszkowskiej za opiekę medyczną, dziękujemy Panu Mariuszowi Słupeckiemu z załogą za przepyszne jedzenie i napoje, Dziękujemy Panu Andrzejowi Nowakowi za transport, dziękujemy Łabiszyńskiej Policji za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie, wreszcie dziękujemy wszystkim uczestnikom – bez Was ten rajd po prostu nie mógłby się odbyć! Jesteście najlepsi <3

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Powiatu Żnińskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć, a my widzimy się już za rok!

Do zobaczenia