1 października 2022r. odbyła się kolejna edycja rajdu Nordic Walking z LGD – Pałuki – Wspólna Sprawa. Wydarzenie wpisało się już kilka dobrych lat temu do naszego corocznego kalendarza imprez i zostało z nami po dziś dzień. Rajd rozpoczęła Pani Eliza Reszka – Wiceprezes Zarządu LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, gorąco witając wszystkich uczestników. Rozdane zostały również gadżety promocyjne dla każdego uczestnika.

Tym razem rajd pieszy odbył się na terenie Gminy Żnin. Uczestnicy podążali 10km ścieżką w  dobrych nastrojach. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, stawiając kolejne kroki.

Tegoroczna trasa rozpoczęła się przy świetlicy w Cerekwicy i wiodła przez malownicze tereny oraz,  tajemniczy las w kierunku wsi Uścikowo. Następnie powróciliśmy do Cerekwicy, gdzie na wszystkich uczestników czekały gorące napoje oraz ciepły poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Mieleckiej za prowadzenie, instruktaż i pasję, którą po prostu czuć, i którą tak chętnie zaszczepia wśród uczestników. Dziękujemy Pani Katarzynie Daszkowskiej za opiekę medyczną, dziękujemy Panu Mariuszowi Słupeckiemu z załogą za przepyszne jedzenie i napoje, Dziękujemy Panu Andrzejowi Nowakowi za transport, dziękujemy Żnińskiej Policji za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie, wreszcie dziękujemy wszystkim uczestnikom – bez Was ten rajd po prostu nie mógłby się odbyć! Jesteście najlepsi <3

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Powiatu Żnińskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć, a my widzimy się już za rok!

Do zobaczenia