Pałucki Festyn Ludowy 2020


Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza na VIII Pałucki Festyn Ludowy

VIII Pałucki Festyn Ludowy

Pliki do pobrania

Jeśli chcesz wystawić się ze swoim stoiskiem  promocyjnym to  zachęcamy już dziś do zgłoszenia swojego udziału. Wystawcy nie ponoszą kosztów związanych z organizacja swojego stoiska.

Jesteś mieszkańcem powiatu żnińskiego to daj się zaprosić do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu.
Zapraszamy do udziału!

 

W tym roku na spotkanie z folklorem Pałuckim zapraszamy do Barcina w województwie Kujawsko – Pomorskim. Festyn odbędzie się 25.07.2020r. w Parku Wyzwolenia w Barcinie i będzie wydarzeniem towarzyszącym podczas II edycji Dni Miodu.

Tradycyjnie podczas festynu nie zabraknie warsztatów dla najmłodszych (plecionkarstwo, garncarstwo) oraz pokazów ginących rzemiosł. Po raz kolejny chcemy przybliżyć mieszkańcom oraz turystom obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju folklor Pałuk. Podczas festynu będzie można zapoznać się z wytwórcami i producentami lokalnymi oraz ich wyrobami. Jak co roku chcemy przybliżyć do siebie starszych i młodszych mieszkańców poprzez wspólną zabawę „na pałucką nutę” i nie tylko. LGD Pałuki – Wspólna Sprawa wraz z Burmistrzem Barcina i Miejskim Domem Kultury w Barcinie zaprasza mieszkańców, a w szczególności najmłodszych do uczestnictwa w festynie oraz II edycji Dni Miodu. Wszystkich chętnych do podzielenia się swoją pasją zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w naszym przedsięwzięciu. Powyżej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy dla wystawców. Już niebawem na naszej stronie pojawi się więcej szczegółów.