Zamówienia

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych

Na podstawie zebranych ofert cenowych nastąpił wybór oferenta na zapytanie ofertowe:
1. Zakup i dostarczenie do siedziby stowarzyszenia artykułów biurowych.
Do realizacji zadania wybrany został oferent: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe >> Barbara << Barbara Nowak, ul. Plac 1 Maja 14, 88-190 Barcin.

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych

1. Zakup i dostarczenie do siedziby stowarzyszenia artykułów biurowych.

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych

1. Wykonanie elementów odblaskowych dla 70 uczestników Radju Nordic Walking w Janowcu Wielkopolskim w dniu 07.09.2019r.
Do realizacji zadania wybrany został oferent: SUBTEX s.c. Radosław Marciniak, Michał Wójtowicz, 90-251 Łódź, ul. Jaracza 72

Zapytanie ofertowe na przewóz osób

Stowarzyszenie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa zwane dalej Zamawiającym zaprasza do składania ofert cenowych:
Nazwa przedmiotu zamówienia:
Wynajem autokaru/busa wraz z kierowcą do przewozu 70 osób, uczestników Rajdu Nordic Walking z miejscowości Barcin, Łabiszyn, Żnin, Gąsawa, Rogowo do Janowiec Wielkopolski oraz odwóz uczestników po zakończeniu rajdu z miejscowości Janowiec Wielkopolski do Rogowo, Gąsawa, Żnin, Łabiszyn, Barcin.

Do pobrania:
Wzór oferty

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych

Na podstawie zebranych ofert cenowych nastąpił wybór oferenta na zapytania ofertowe:
1. Zakup i dostarczenia do siedziby stowarzyszenia artykułów biurowych. Do realizacji zadania został wybrany oferent: Przedsiębiorstwo – Produkcyjno – Handlowo- Usługowe „Barbara” Barbara Nowak, ul. Plac 1 Maja 14, 88-190 Barcin

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych

1. Przygotowanie stoiska garncarskiego podczas VII Pałuckiego Festynu Ludowego w  Łabiszynie w dniu 20.07.2019 w godzinach 12.00 – 16.30 – do realizacji zadania został wybrany oferent Adriana Witucka, ul. Mickiewicza 6/1, 89-210 Łabiszyn