malastandardduza
Start
Ogłoszenie o naborze na stanowisko ds. administracyjnych w Biurze LGD PDF Drukuj Email
czwartek, 21 marca 2013 08:22

1.    Nazwa stanowiska pracy: stanowisko ds. administracyjnych w Biurze Lokalnej Grupy Działania PAŁUKI-WSPÓLNA SPRAWA
2.    Wymiar czasu pracy: pełen etat
3.    Opis stanowiska pracy
a.    podstawowy zakres obowiązków
Stanowisko ds. administracyjnych jest odpowiedzialne za wykonywanie zadań w zakresie obsługi administracyjnej, administracyjno-technicznej oraz kancelaryjna władz LGD oraz Biura LGD, w tym także do współuczestniczenia w zadaniach przekazanych przez Dyrektora Biura, a przypisanych do innych stanowisk.
b.    zakres odpowiedzialności służbowej: pracownik stanowiska administracyjnych odpowiada bezpośrednio przed Dyrektorem Biura LGD za zadania należące do jego zakresu obowiązków.
c.    wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia pracy): Komputer stacjonarny, dostęp do internetu, możliwość ustawicznego doskonalenia się.
d.    wysokość minimalnego wynagrodzenia zasadniczego na ww. stanowisku (suma kosztów pracodawcy): 2 .425,36 zł.

Więcej…
 
Zaproszenie na konferencję PDF Drukuj Email
środa, 20 marca 2013 13:46

naglowek_konferencja

Stowarzyszenie ?Partnerstwo dla Krajny i Pałuk? wraz z partnerami, tj.:
Powiatem Nakielskim, Związkiem Miast i Gmin Nadnoteckich, Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną mają zaszczyt zaprosić członków, sympatyków Partnerstwa, a także miłośników urystyki wodnej oraz wszystkich zainteresowanych kreowaniem produktów turystycznych na bazie lokalnych zasobów do udziału w konferencji ?Noteć jako produkt turystyczny?.

Więcej…
 
Walne Zebranie Członków PDF Drukuj Email
Uprzejmie informujemy, że w możliwie najbliższym czasie odbędzie się WZC. Jego termin uzależniony jest od posiedzenia Rady LGD w sprawie dokonania ponownej oceny wniosków złożonych w ramach działania 413 ponieważ podczas WZC zostanie zmieniony skład Rady i procedura ponownej oceny uległaby przedłużeniu.
 
Szkolenie dla członków Rady PDF Drukuj Email
Informujemy, że planujemy szkoleniedla członków Rady i Zarządu w dniach 19-20.04.2013r. Szkolenie odbędzie się w Tleniu. Zapewniamy autokar ze Żnina, zakwaterowanie i wyżywienie. Wyjazd 19.04. około południa, tego dnia realizujemy 6 godzin szkolenia - podsumowanie wdrażania LSR, ewaluacji, kontroli procedur wyboru operacji, wizyta w gospodarstwach agroturystycznych w Borach. Dnia następnego 4 godziny szkolenia. Chętnych członków Rady prosimy o pilne zgłoszenie swojego udziału.
 
Ponowna ocena operacji PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2013 15:05
Informujemy, że po przeprowadzonej kontroli dot.procedury oceny wniosków w ramach Małych projektów i Odnowy i rozwoju wsi rada będzie musiała dokonać ponownej oceny. Obecnie czekamy na pismo zawierające zalecenia pokontrolne. Następnie Rada zbierze się aby jeszcze raz ocenić projekty. Dopiero po zakończonej procedurze nastąpi weryfikacja formalna i merytoryczna złożonych wniosków.
Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2013 15:14
 


Strona 123 z 142
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa