malastandardduza
Start
LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zaprasza do składania wniosków PDF Drukuj Email
male_projekty_2012odnowa_rozwoj_2012
 
Regulamin zakupów PDF Drukuj Email

Ponizej zamieszczamy regulamin zakupów.‚

Więcej…
 
Szkolenie dla sołtysów i członków Rad Sołeckich PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki‚ ? Wspólna Sprawa informuje o możliwości zapisów na szkolenia dla sołtysów i członków Rad Sołeckich w ramach projektu Akademia Sołtysów. Zajęcia będą realizowane w formie warsztatów od połowy września 2012r. w miejscowościach : Barcin, Łabiszyn, Rogowo, Gąsawa, Żnin.

Wszystkich chętnych przyjmujemy telefonicznie pod numerem telefonu 52 3020747, lub mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz bezpośrednio w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa przy ul. Gnieźnieńskiej 7 w Żninie.

Poprawiony: piątek, 07 września 2012 11:12
 
szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz wypełniania wniosków dla działań ? Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ? oraz ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw: PDF Drukuj Email

We wtorek, 18 września 2012r., w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie przy ul. Gnieźnieńskiej 7, od godz. 10.00 odbędzie się szkolenie dla potencjalnych beneficjentów ?Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej? oraz z ‚ ?Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw?. Szkolenie będzie mieć charakter warsztatowy. Prowadzący, Pan Tomasz Biały udzieli praktycznych porad: Jak wypełnić wniosek i w jakich zakresach mogą być realizowane operacje, jakie koszty uznawane są za kwalifikowane oraz szerg innych przydatnych przy wypełnianiu wniosku porad. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze LGD przy ul. Gnieźnieńskiej 7 w Żninie lub mailowo na adres lgd ? Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: wtorek, 04 września 2012 14:38
 
Zmiana terminu naboru wniosków PDF Drukuj Email
Informujemy, że nabór wniosków odbędzie się w terminie późniejszym niż planowany 3 - 17 września. ‚ Spowodowane jest to kwestiami organizacyjnymi w Urzędzie Marszałkowskim. O nowym terminie poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.‚
 


Strona 127 z 142
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa