Start Szkolenia Szansa na szkolenia zawodowe!
Szansa na szkolenia zawodowe! PDF Drukuj Email

Nie załamuj się. Weź udział w szkoleniach zawodowych i wróć na rynek pracy!

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu oraz Fundacja Ekspert ? Kujawy zapraszają do udziału w szkoleniach zawodowych w ramach poddziałania 8.1.2 ?Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie? Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

W szkoleniach mogą uczestniczyć 2 grupy beneficjentów, które mogą skorzystać z przedstawionego wsparcia tj.:

• osoby będące na okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z przyczyn niedotyczących pracowników osoby, których stosunek pracy wygasł lub został rozwiązany z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu,

a ponadto

• osoby, których stosunek pracy lub stosunek służbowy został rozwiązany z powodu likwidacji stanowiska pracy z przyczyn ekonomicznych, organizacyjnych, produkcyjnych albo technologicznych.

- Celem podstawowym szkoleń jest dostarczenie wsparcia pracownikom objętym programem restrukturyzacyjnym. Intencją w/w programu jest również przygotowanie do efektywnego poszukiwania pracy, poprzez nakreślenie realnej ścieżki rozwoju zawodowego uczestników, w toku zawodowych szkoleń ? informuje Jolanta Woźnica, Dyrektor ?Eksperta.?

W ramach wsparcia szkoleniowego oferujemy:

• ?Księgowość małej firmy, ?
  • ?Specjalista do spraw kadr i płac?
  • ?Obsługa wózków widłowych z wymianą butli gazowych?

W zależności od kierunku szkolenia, istnieje możliwość otrzymania dodatku szkoleniowego oraz zwrotu kosztów dojazdu. Planowany termin szkoleń już w lutym 2012 r. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje na stronie powiatowego Urzędu Pracy oraz fundacji Ekspert-Kujawy ‚ www.fundacja.ekspert-kujawy.pl i w siedzibie Fundacji Ekspert - Kujawy, ul. Dworcowa 65, Inowrocław tel. 52-357-62-15