malastandardduza
Start
Urząd Marszałkowski uruchomił konsultacje telefoniczne dla beneficjentów PDF Drukuj Email
środa, 25 września 2013 15:56

Dobra informacja dla wnioskodawców i beneficjentów. Od 23 września 2013 roku Urząd Marszałkowski uruchamia telefoniczne konsultacje. W każdą środę pracownicy udzialać będą wskazówek osobiście.

Od dnia 23 września 2013 r., w godzinach 7.30-10.00, pracownicy Biura Wdrażania Projektów PROW Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu udzielać będą konsultacji telefonicznych.

Natomiast w każdą środę, w godzinach 7.30-15.30, konsultacje udzielane będą tym z wnioskodawców, którzy osobiście zjawią się w siedzibie departamentu przy Szosie Chełmińskiej 30/32 w Toruniu.

 
?Powrót na rynek pracy III ? nowa ścieżka kariery? PDF Drukuj Email
środa, 25 września 2013 07:04

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy realizuje projekt pt.: ?Powrót na rynek pracy III ? nowa ścieżka kariery? współfinansowany ze środków EFS Poddziałania 8.1.2 ?Wspieranie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie? PO KL.

W ramach projektu mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego zarejestrowani w powiatowych urzędach pracy mogą ubiegać się o otrzymanie dotacji inwestycyjnej na założenie działalności gospodarczej lub podnieść kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach/kursach. Szczegóły w załączonym pliku.

szczegóły w załączniku

 
Konkurs dotyczący promowania różnych form przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
czwartek, 19 września 2013 11:36

Lokalna Grupa Działnania Pałuki - Wspólna Sprawa informuje o możliwości udziału w konkursie, który powstał z inicjatywy Centrum Doradztwa Rolniczego w 2000 r. Jego ideą jest promowanie różnorodnych form przedsiębiorczości przyczyniających się do wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich, realizowanych przez przedsiębiorców indywidualnych, samorządy i organizacje pozarządowe. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem zostały zamieszczone na stronie www.mojregion.eu w zakładce PROGRAM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH.

 
LGD Pałuki - Wspólna Sprawa laureatem konkursu "Ziemniak w tradycji kuchni Pomorza i Kujaw" PDF Drukuj Email
wtorek, 17 września 2013 11:05

W sobotę 14 września br. w Przysieku k. Torunia odbyła się impreza pt. "Barwy Lata Dary Jesieni" organizowana corocznie przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Oddział w Przysieku. Jednym z głównych punktów programu był konkurs kulinarny pt. "Ziemniak w tradycji kuchni Pomorza i Kujaw", w którym nasze LGD wzięło udział. Przygotowaliśmy trzy potrawy, które podlegały ocenie: ruks czyli zupę ziemniaczaną z kaszą i warzywami, szagówki czyli kluski ziemniaczane z podsmażaną cebulką oraz plendze czyli placki ziemniaczane z cebulką i pietruszką. Zwyciężyła ostatnia potrawa, która biorąc pod uwagę werdykt, na długo zapadnie w pamięci komisji oceniającej. Na imprezie zorganizowaliśmy również nasze stoisko promocyjne, na którym dominowały hafty pałuckie, rękodzieła wykonywane z wełny oraz stare sprzęty używane w gospodarstwach domowych na Pałukach. Pomimo deszczu atmosferę osładzał nam pan miodziarz a nóżka sama tupała w rytm przyśpiewek pałuckich.

DSC07095‚ ‚ ‚ DSC07101

DSC07111 ‚ ‚ DSC07121

 
Zapraszamy na spotkania aktywizacyjne PDF Drukuj Email
wtorek, 10 września 2013 11:38

plakat nabor male projekty

 


Strona 103 z 130
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa