Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty wokalne, które poprowadzi Pan Tadeusz Seibert.

Warsztaty odbędą się 19 września 2019r. (czwartek) od godz. 15:00 i potrwają od 2 do 4 godzin. Ostateczny czas trwania warsztatów ustalony zostanie po zebraniu listy uczestników.
Zajęcia odbędą się w Sali Widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury, ul. Pocztowa 15, 88-400 Żnin.
Podczas realizacji zajęć skupimy się na poznawaniu różnych technik śpiewu, nauki poprawnej emisji głosu, pracą nad interpretacją, doborem repertuaru, przygotowaniem utworu grupowego.

Zapisy prowadzone są w Biurze LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin, tel. 609 996 155, e-mail: a.wozniak@lgd-paluki.pl

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
Liczba miejsc ograniczona.

Słów kilka o prowadzącym warsztaty:

Tadeusz Seibert – ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, aktor Teatru „Variete“ w Krakowie – pracujący przy musicalu „Legalna Blondynka“ reż. Janusz Józefowicz, współpracujący przy wielu koncertach z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy m.in “Kolęda Nocka”. Odtwórca roli Eugeniusza Bodo w spektaklu muzycznym „Café Bodo“. Jest wokalistą Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, a także występuje w trasie koncertowej pt. „Kochamy Polskie Piosenki“ pod patronatem Polskiego Radia „Trójki“. Po raz pierwszy wystąpił mając 5 lat, w programie telewizyjnym “Od przedszkola do Opola”, w którym później przez ponad 10 lat towarzyszył młodym wykonawcom w chórku. Na swojej artystycznej drodze współpracował z takimi artystami jak: Katarzyna Nosowska, Kayah, Grubson, Ania Dąbrowska, Katarzyna Groniec, Mieczysław Szcześniak, Maryla Rodowicz oraz wielu innych. Laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, jak również międzynarodowych m.in. 1 miejsc na Festiwalach Piosenki we Włoszech, Bułgarii, na Węgrzech, Złota Nagroda na Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie“ w Bydgoszczy, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor w Koszalinie, Grand Prix Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek lat 60. I 70. w Wyszkowie i wiele innych. Laureat programów telewizyjnych tj.: „Szansa na sukces“, Śpiewaj i walcz“, “Mam Talent”. Przez kilka lat był wokalistą i frontmanem łódzkiej formacji TRABANDA. Po wielu latach poszukiwań i doświadczeń decyduje się na pójście własną ścieżką muzyczną, a w konsekwencji nagraniu solowej płyty. Materiał zawiera jego autorskie teksty oraz muzykę, którą zaaranżował i wyprodukował wspólnie z pianistą Adamem Lemańczykiem oraz Przemysławem Pukiem. Obecnie jest uczestnikiem X edycji programu “The Voice of Poland”. Od trzech lat prowadzi swoją Autorską Szkołę Wokalną.

Gorąco zapraszamy

Do zobaczenia!