W związku z otrzymaniem dotacji z Fundacji PZU Lokalna Grupa Działania Pałuki- Wspólna Sprawa informuje, że rusza nabór do projektu pn. „Pałucki Panel Czasu”, którego celem jest aktywizacja 32 mieszkańców  powiatu żnińskiego poprzez cykl warsztatów z zakresu przedsiębiorczości, rękodzieła oraz zdrowego stylu życia. W ramach projektu przewidziano indywidualne spotkania  z dietetykiem oraz trenerem personalnym. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Krótki opis projektu  : Planowane rezultaty projektu Pałucki Panel Czasu to 32 osoby przeszkolone podczas paneli z zakresu przedsiębiorczości, kultury i sztuki oraz pierwszej pomocy i zdrowego stylu życia, 32 indywidualne plany żywieniowe, 32 indywidualnie dopasowane treningi, udział w festynie na terenie jednej z gmin powiatu żnińskiego, 10 konkursów z nagrodami (planowane konkursy: skoki w workach, przeciąganie liny, próbowanie lokalnych potraw z zawiązanymi oczami, wyścig z jajkiem na łyżce , gwara pałucka, konkurs latania na miotle, elementy stroju pałuckiego, quiz o pałuckich, wieszanie prania na czas, najdłuższa skórka jabłka)

Rekrutacja prowadzona będzie od 19 lipca do 15 sierpnia 2021r. (lub wyczerpania miejsc).

Regulamin projektu
Regulamin rekrutacji
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie uczestnika projektu

Zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do siedziby biura LGD przy Placu Działowym 6 w Żninie, do kontaktu telefonicznego 609 996 155 lub wiadomości e-mail: lgd@lgd-paluki.pl.

Liczba miejsc ograniczona.